App Store Google Play

ДТЕК судитиметься з міськрадою Дніпра за перепідключених на підвищений тариф абонентів

25.12.2019 17:00
ДТЕК судитиметься з міськрадою Дніпра за перепідключених на підвищений тариф абонентів

Господарський суд Дніпропетровської області прийняв до розгляду позов компанії "ДТЕК" Дніпроенерго" до міської ради Дніпра. Компанія вимагає скасування рішення міської влади про зміну постачальника тепла жителям лівого берега Дніпра.

Про це повідомляється в реєстрі судових рішень, передають Новини Дніпра.

Перше судове засідання у даній спору відбулося 23 грудня. За даними суду, компанія "ДТЕК" Дніпроенерго ", до складу якої входить Придніпровська теплова електростанція (ТЕС) в Дніпрі, просить визнати протиправними дії мерії Дніпра з передачі з балансу комунального підприємства "КОМЕНЕРГОСЕРВІС" на баланс підприємства "Теплоенерго" котелень, теплових розподільчих пунктів, насосних станцій, мереж, вузлів обліку теплової енергії та інших активів.

При цьому позивач посилається на те, що спірне рішення відповідач прийняв без дотримання вимог закону "Про доступ до публічної інформації". Так, проект рішення міськради мав бути оприлюднений до 25 червня 2019 року, проте так і не був опублікований. Таким чином, на думку позивача, були порушені інтереси підприємства "КОМЕНЕРГОСЕРВІС", компанії "ДТЕК" Дніпроенерго "та інших фізичних і юридичних осіб в Амур-Нижньодніпровському, Індустріальному та Самарському районах Дніпра, які уклали з "КОМЕНЕРГОСЕРВІС" договори на поставку тепла.

Позивач просить заборонити підприємству "КОМЕНЕРГОСЕРВІС" передавати котельні та інше майно на баланс "Теплоенерго".

Нагадаємо, що до нинішнього опалювального сезону лівобережжі Дніпра отримувало тепло від Придніпровської ТЕС, що входить до складу "ДТЕК" Дніпроенерго про ". Тепло від ТЕС розподілялося споживачам Лівого берега за допомогою комунального підприємства "КОМЕНЕРГОСЕРВІС". Влітку 2019 року мерія Дніпра відмовилася від тепла від ТЕС і передала теплопостачання більшої частини споживачів Лівого берега комунальному підприємству "Теплоенерго".

У листопаді міська рада Дніпра відмовився підтримати петицію, в якій жителі Лівого берега просили відновити постачання тепла від Придніпровської теплової електростанції (ТЕС).

Нагадаємо, петиція, в якій дніпряни просять відновити централізоване опалення від Придніпровської ТЕС, була опублікована 28 жовтня. Автор ініціативи наполягав на постачання тепла Лівому берегу від Придніпровської ТЕС, що, на його думку, не приведе ні до підвищення тарифів на опалення для населення, ні до знищення багатокілометрової теплоцентралі від Придніпровської ТЕС до спальних мікрорайонах, ні до погіршення екологічної ситуації в річці Дніпро.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...