App Store Google Play

У Дніпрі бійці та волонтери провели акцію на захист підозрюваних у вбивстві Шеремета

23.12.2019 09:00
У Дніпрі бійці та волонтери провели акцію на захист підозрюваних у вбивстві Шеремета

У Дніпрі провели акцію «Руки геть від бійців та волонтерів» на захист підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Дніпряни зібралися біля будівлі оперного театру. В акції взяли участь понад пів сотні людей, повідомляє Дніпроград з посиланням на Радіо Свобода.

У руках учасники акції тримали плакати з написами «Владо, не фабрикуй справи, а наповнюй казну держави!», «Свободу Юлії Кузьменко!», «Руки геть від бійців та волонтерів!» тощо.

За словами учасників заходу, вони не вірять в провину підозрюваних, вважають докази проти них недостатніми, а також вимагають об’єктивного розслідування.

«Яна Дугарь – лікарка 25-ї бригади Десантно-штурмових військ, найкращий медик бригади, була нагороджена. Я знаю, що три місці тому, коли у неї в частині відбувся перший обшук, вона навіть не знала, хто такий Шеремет і коли його вбили… На місці цих людей може опинитися кожен з нас», – сказала волонтерка Олександра Каладжиєва.

«Ми перетинались з ними на благодійних концертах в Торецьку, Красногорівці. Я хочу сказати, що ми зібрались тут за правду. Шість років тому ми вийшли на Майдан з головним гаслом – свобода, правда, справедливість. Ці три слова – дорогоцінні для нас всіх», – зазначила волонтерка Олена Лучко.

Учасники також говорили про те, що Дніпро, яке стало містом найбільш масштабної волонтерської спільноти, найбільшої кількості добровольців, мобілізованих, поранених і загиблих на війні, «не має мовчати».

Нагадаємо, раніше подібна акція за участі музикантів відбулася у Харкові. Рух Опору Капітуляції заявляв, що Зеленський використовує справу Шеремета для дискредитації добровольчого руху.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...