App Store Google Play

У Дніпрі бійці та волонтери провели акцію на захист підозрюваних у вбивстві Шеремета

23.12.2019 09:00
У Дніпрі бійці та волонтери провели акцію на захист підозрюваних у вбивстві Шеремета

У Дніпрі провели акцію «Руки геть від бійців та волонтерів» на захист підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Дніпряни зібралися біля будівлі оперного театру. В акції взяли участь понад пів сотні людей, повідомляє Дніпроград з посиланням на Радіо Свобода.

У руках учасники акції тримали плакати з написами «Владо, не фабрикуй справи, а наповнюй казну держави!», «Свободу Юлії Кузьменко!», «Руки геть від бійців та волонтерів!» тощо.

За словами учасників заходу, вони не вірять в провину підозрюваних, вважають докази проти них недостатніми, а також вимагають об’єктивного розслідування.

«Яна Дугарь – лікарка 25-ї бригади Десантно-штурмових військ, найкращий медик бригади, була нагороджена. Я знаю, що три місці тому, коли у неї в частині відбувся перший обшук, вона навіть не знала, хто такий Шеремет і коли його вбили… На місці цих людей може опинитися кожен з нас», – сказала волонтерка Олександра Каладжиєва.

«Ми перетинались з ними на благодійних концертах в Торецьку, Красногорівці. Я хочу сказати, що ми зібрались тут за правду. Шість років тому ми вийшли на Майдан з головним гаслом – свобода, правда, справедливість. Ці три слова – дорогоцінні для нас всіх», – зазначила волонтерка Олена Лучко.

Учасники також говорили про те, що Дніпро, яке стало містом найбільш масштабної волонтерської спільноти, найбільшої кількості добровольців, мобілізованих, поранених і загиблих на війні, «не має мовчати».

Нагадаємо, раніше подібна акція за участі музикантів відбулася у Харкові. Рух Опору Капітуляції заявляв, що Зеленський використовує справу Шеремета для дискредитації добровольчого руху.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...