App Store Google Play

Молодь діаспори передала більше 2 тисяч різдвяних подарунків дітям воїнів АТО/ООС та переселенців

22.12.2019 15:00
 Молодь діаспори передала більше 2 тисяч різдвяних подарунків дітям воїнів АТО/ООС та переселенців
Понад 2200 подарунків для дітей українських воїнів та вимушених переселенців передали до зимових свят молоді українці діаспори в рамках акції «Теплом зігріємо серця».

Про це йдеться на сторінці Спілки української молоді (СУМ) Ukrainian Youth Association - CYM Global у Facebook.· 

«Більш як 2200 різдвяних подарунків-«миколайчиків» передала молодь української Діаспори дітям українських бійців та вимушених переселенців. Акцію «Теплом зігріємо серця» вже вшосте організовує Спілка української молоді - одна з найбільших молодіжних українських організацій світу, заснована в 1925 році, яка має свої крайові структури в 12 країнах», - повідомляється у дописі.

Як зазначив координатор доброчинної акції СУМ Юрій Іляш, «тепло сердець не знає кордонів і відстаней!».

Юні українці – члени сумівських осередків США, Канади, Великої Британії, Німеччини, Австралії впродовж року збирали кошти, організовуючи різноманітні благодійні та мистецькі заходи, щоб пожертвувати зібране на закупівлю подарунків для своїх ровесників в Україні.

«Ми вже не перший рік проводимо таку акції. Її особливістю є те, що більшість подарунків – адресні. Пакунки формуємо, виходячи з потреб конкретної дитини. Солодощі, іграшки, книги, канцелярське приладдя, одяг та взуття – ось далеко не повний перелік гостинців. А ще закордонні українці вкладають у такі пакунки виготовлені власноруч листівки-побажання, і, звичайно ж, тепло своїх сердець», - розповідає Юрій Іляш.

Члени Спілки української молоді в Україні впродовж грудня-січня доставляють дарунки адресатам – дітям учасників АТО/ООС, хлопчикам і дівчаткам з родин вимушених переселенців.

Як зазначається, незабаром різдвяні «миколайчики» від сумівців діаспори отримають в Дніпрі, Кагарлику, Калуші, Києві, Краматорську, Львові, Миколаєві, Новоайдарі, Сквирі, Тернополі, Хмельницькому.

Юрій Іляш каже, що організатори акції прагнуть розширити коло дітей, до яких завітає сумівський Святий Миколай: «Ми розуміємо, що не можемо прийти з гостинцем до кожного, але щиро хочемо зігріти теплом серця тих, хто потребує нашої уваги і підтримки».

Нагадується, що доброчинна акція Спілки української молоді «Теплом зігріємо серця» триває з 2014 року. Завдяки зусиллям сумівців з різних країн світу, за 5 попередніх років проведення цього благодійного проекту дітям українських бійців передано понад 9,5 тисяч пакунків із дарунками на загальну суму більш як 270 тисяч доларів США.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...