App Store Google Play

Молодь діаспори передала більше 2 тисяч різдвяних подарунків дітям воїнів АТО/ООС та переселенців

22.12.2019 15:00
 Молодь діаспори передала більше 2 тисяч різдвяних подарунків дітям воїнів АТО/ООС та переселенців
Понад 2200 подарунків для дітей українських воїнів та вимушених переселенців передали до зимових свят молоді українці діаспори в рамках акції «Теплом зігріємо серця».

Про це йдеться на сторінці Спілки української молоді (СУМ) Ukrainian Youth Association - CYM Global у Facebook.· 

«Більш як 2200 різдвяних подарунків-«миколайчиків» передала молодь української Діаспори дітям українських бійців та вимушених переселенців. Акцію «Теплом зігріємо серця» вже вшосте організовує Спілка української молоді - одна з найбільших молодіжних українських організацій світу, заснована в 1925 році, яка має свої крайові структури в 12 країнах», - повідомляється у дописі.

Як зазначив координатор доброчинної акції СУМ Юрій Іляш, «тепло сердець не знає кордонів і відстаней!».

Юні українці – члени сумівських осередків США, Канади, Великої Британії, Німеччини, Австралії впродовж року збирали кошти, організовуючи різноманітні благодійні та мистецькі заходи, щоб пожертвувати зібране на закупівлю подарунків для своїх ровесників в Україні.

«Ми вже не перший рік проводимо таку акції. Її особливістю є те, що більшість подарунків – адресні. Пакунки формуємо, виходячи з потреб конкретної дитини. Солодощі, іграшки, книги, канцелярське приладдя, одяг та взуття – ось далеко не повний перелік гостинців. А ще закордонні українці вкладають у такі пакунки виготовлені власноруч листівки-побажання, і, звичайно ж, тепло своїх сердець», - розповідає Юрій Іляш.

Члени Спілки української молоді в Україні впродовж грудня-січня доставляють дарунки адресатам – дітям учасників АТО/ООС, хлопчикам і дівчаткам з родин вимушених переселенців.

Як зазначається, незабаром різдвяні «миколайчики» від сумівців діаспори отримають в Дніпрі, Кагарлику, Калуші, Києві, Краматорську, Львові, Миколаєві, Новоайдарі, Сквирі, Тернополі, Хмельницькому.

Юрій Іляш каже, що організатори акції прагнуть розширити коло дітей, до яких завітає сумівський Святий Миколай: «Ми розуміємо, що не можемо прийти з гостинцем до кожного, але щиро хочемо зігріти теплом серця тих, хто потребує нашої уваги і підтримки».

Нагадується, що доброчинна акція Спілки української молоді «Теплом зігріємо серця» триває з 2014 року. Завдяки зусиллям сумівців з різних країн світу, за 5 попередніх років проведення цього благодійного проекту дітям українських бійців передано понад 9,5 тисяч пакунків із дарунками на загальну суму більш як 270 тисяч доларів США.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...