App Store Google Play

Батьки за гроші надавали дітей для зйомок у дитячому порно на Дніпрпетровщині

21.12.2019 08:00
Батьки за гроші надавали дітей для зйомок у дитячому порно на Дніпрпетровщині

На Дніпропетровщині кіберполіцейські викрили злочинну групу, члени якої створювали та продавали дитячу порнографію. Як повідомляє Департамент кіберполіції Національної поліції України, первинну інформацію щодо поширення в мережі відео порнографічного характеру за участі малолітніх дітей правоохоронці отримали від колег з Австралії.

Під час проведення досудового розслідування українські поліцейські встановили усіх учасників злочинної групи, причетних до створення та продажу дитячої порнографії.

Зокрема, правоохоронці встановили учасників злочинного угруповання, які організували кілька порностудій на території Дніпропетровської області, де створювали дитячу порнографію.

«До організації такої діяльності був причетний 43-річний житель Дніпропетровської області, який використовуючи різноманітні засоби впливу схиляв жінок до участі їхніх дітей у створенні порнографічних відео. В подальшому ці жінки з особистої згоди за грошові кошти надавали дозвіл на участь своїх дітей у виготовлені порнографічного контенту. Так, вони особисто привозили дітей до обумовлених місць розташування порностудій. Попередньо, з дітьми проводилася роз’яснювальна бесіда щодо виконання усіх вимог оператора», - йдеться у повідомленні.

За даними відомства, з метою конспірації студії розташовувалися у сільській місцевості, а відзнятий порнографічний матеріал збувався в мережі за допомогою засобів анонімізації. Розрахунок за продаж дитячої порнографії відбувався виключно за допомогою криптовалюти.

«Оператором був організатор групи, який особисто виконував ролі у таких зйомках. Він також приймав замовлення на створення порнографічного відео за участі дітей різної статі із відповідною тематикою, інтер’єром, кількістю учасників, та інших особистих бажань замовника», - додали в поліції.

20 грудня працівники запорізького відділу кіберполіції спільно зі слідчими поліції Запорізької області, за процесуального керівництва Запорізької місцевої прокуратури №2, провели одночасно шість санкціонованих обшуків на території Дніпропетровської області, де розміщувалися порностудії та проживають учасники злочинної групи. Наразі поліцейські вже виявили докази протиправної діяльності фігурантів справи. Вилучена техніка, яка у подальшому буде направлена на експертизу.

Справу кваліфіковано за ч. 5 ст. 301 Кримінального кодексу ("ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів"). За результатами проведених обшуків буде вирішуватися питання щодо оголошення підозри учасникам злочинної групи. За створення та продаж дитячої порнографії їм загрожує до 10 років ув‘язнення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...