App Store Google Play

На Дніпропетровщині суд виніс вирок героїні сюжетів ДНР

20.12.2019 13:00
На Дніпропетровщині суд виніс вирок героїні сюжетів ДНР

На Дніпропетровщині суд виніс обвинувальний вирок жінці, що неодноразово брала участь у зйомці пропагандистських сюжетів "ДНР". Про це йдеться у повідомлені Генеральної прокуратури України.

 Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області визнав винною у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України жінку, що була героїнею пропагандистських сюжетів "ДНР" та інструктором у бойовиків.

Обвинувачена, у якості «заступника начальника штабу 11 Дунайсько - Єнакіївського полку 1 армійського корпусу народного ополчення т.зв. ДНР», підбирала та навчала добровольців з метою участі у бойових діях проти Збройних Сил України.

Вказана особа неодноразово висвітлювалась ЗМІ незаконних збройних формувань терористичної організації «ДНР» як приклад жінки-військовослужбовця. Її постать стала прототипом героя фільму «Ополченочка».

У ході досудового розслідування обвинувачена визнала вину у скоєнні вказаного злочину та викрила незаконну діяльність понад 20 кадрових російських воєнних, які перебували на тимчасово окупованій території Донецької області та брали участь у веденні агресивної війни проти України, а також щодо поставок бойової техніки з території РФ.

Раніше повідомлялось, що головна героїня "стрічки", про яку за кремлівські гроші зняли перший повнометражний  "ДНРівський" фільм  "Ополченочка" Світлана Дрюк на псевдо "Вітерець"  втекла з окупованої території до України. І тепер навіть готова свідчити про всі воєнні злочини Росії на Донбасі в Гаазькому трибуналі. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...