App Store Google Play

"Хлопчики на самокатах" вбили розвиток регіонів: Філатов розкритикував діяльність уряду Гончарука

20.12.2019 16:00
"Хлопчики на самокатах" вбили розвиток регіонів: Філатов розкритикував діяльність уряду Гончарука

Міський голова Дніпра Борис Філатов заявив, що в Україні з'явилася черга за бюджетними грошима. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook., провідомляє Прямий канал.

"Фактично відсьогодні, вперше за останні роки, в країні введена "картотека". Хто знає той зрозуміє. У двох словах, це відбувається тоді, коли держбюджет з'їжджає в "червоне" і не в змозі виконувати одночасно всі зобов'язання. Тоді всіх ставлять в чергу", – заявив мер Дніпра.

Філатов зауважив, місцеве самоврядування це торкнеться лише в частині Державного фонду регіонального розвитку, але не відомо, що буде далі.

"Хоча і так не солодко. Соцеконом на території ці хлопчики на самокатах вже угробили, ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку - ред.) – ставайте в чергу за грошима. По всій країні зупинені сотні будівництв: лікарні, школи, дитячі садки, які місцеве самоврядування робило спільно з держбюджетом або за його рахунок", – зазначив Філатов.

Також мер Дніпра оприлюднив фото документа, про який йде мова.

19 грудня Кабмін затвердив перерозподіл коштів у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Мінекоенерго на 2019 рік, - недовикористані кошти на суму 322,6 млн грн із деяких програм перенаправили на програму "Реструктуризація вугільної галузі". 

Раніше Прем’єр-міністр Олексій Гончарук доручив міністру фінансів Оксані Маркаровій не проводити низку видатків до кінця року. Мова йде про так звані незахищені видатки – видатки розвитку, на ремонт та будівництво.

"Є ряд доходів, по яких у нас є недовиконання. В першу чергу - це ПДВ з увезених на територію України товарів, іншими словами - це доходи митниці. Це недовиконання є досить значним в цьому році. По-перше, це ряд рішень, які були прийняті після ухвалення бюджету на 2019 рік. Наприклад, у грудні 2018 року було внесено поправку, яка надала пільгу, що не була врахована в бюджеті на 2019 рік, це була пільга на ввезення обладнання на альтернативну енергетику. Така пільга нам коштувала 9 млрд недоотриманих грошей. Друга причина - це міцніший, ніж закладено, курс гривні до валют. Тому ті товари, які заходять як імпорт, з них сплачувалось набагато менше мито", - про це під час години запитань до уряду сказала міністр фінансів Оксана Маркарова.

Вона зазначила, що падіння ціни на газ - це позитивний тренд, однак через більш низьку ціну були нижчі доходи від його розмитнення. Окрім цього, низка державних компаній ще не сплатила до бюджету частину чистого прибутку і дивідентів.

"Сумарно всі ці фактори вплинули на те, що були суттєві недовиконання по митних платежах", - сказала міністр.

Водночас вона додала, що є статті доходів, де є перевиконання планових надходжень.

"Це перевиконання податку на доходи фізосіб, перевиконання податку на доходи підприємств та деяких інших податкових надходженнях", - підсумувала міністр

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...