App Store Google Play

За півроку на штрафмайданчику побували понад 2000 авто дніпрян

19.12.2019 09:00
За півроку на штрафмайданчику побували понад 2000 авто дніпрян

За півроку існування штрафмайданчика у Дніпрі, на ньому вже побувало понад 2000 автомобілів, власники яких не знають або нехтують загальними для всіх правилами паркування. Усі транспортні засоби віддають лише власникам після надання документів, оплати штрафу, а також послуги евакуації та зберігання на майданчику.  

Спершу евакуювали авто двома евакуаторами, нині ж їх вже вісім і, кажуть чиновники, вже незабаром отримають ще два – надпотужні, які можуть підіймати автівки до п’яти тон.

Евакуатори мають усе необхідне обладнання, щоб завантажити та перевезти  тимчасово затриману машину без пошкоджень. В екіпажі – двоє досвідчених працівників.

Попри чималу вартість, яку порушники платять за «задоволення» припаркуватись де заманеться – від  720 грн за евакуатор та по 144 грн за добу упродовж першого тижня перебування на штрафмайданчику плюс штраф 510 грн за порушення ПДР – кількість «клієнтів» штрафмайданчика не надто зменшується.

«Люди паркуються на пішохідних переходах, перехрестях і посеред вулиць, перекривають рух транспорту і прохід пішоходам. Наше головне завдання – прибирати такі автомобілі з вулиць міста», – нарікає заступник начальника відділу забезпечення діяльності спецмайданчика для охорони тимчасово затриманих транспортних засобів КП «Міськавтопарк» Денис Іванов.

Чиновник навіть прослідковує певну закономірність: по п’ятницях дніпряни нехтують правилами у декілька разів частіше, ніж в інші дні тижня. Є навіть конкретні перехрестя, де більше порушень, і створюють їх одні й ті самі люди.

Втім, Денис Іванов пов’язує таку статистику не з браком місць для паркувань, а з безвідповідальністю дніпрян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...