App Store Google Play

За півроку на штрафмайданчику побували понад 2000 авто дніпрян

19.12.2019 09:00
За півроку на штрафмайданчику побували понад 2000 авто дніпрян

За півроку існування штрафмайданчика у Дніпрі, на ньому вже побувало понад 2000 автомобілів, власники яких не знають або нехтують загальними для всіх правилами паркування. Усі транспортні засоби віддають лише власникам після надання документів, оплати штрафу, а також послуги евакуації та зберігання на майданчику.  

Спершу евакуювали авто двома евакуаторами, нині ж їх вже вісім і, кажуть чиновники, вже незабаром отримають ще два – надпотужні, які можуть підіймати автівки до п’яти тон.

Евакуатори мають усе необхідне обладнання, щоб завантажити та перевезти  тимчасово затриману машину без пошкоджень. В екіпажі – двоє досвідчених працівників.

Попри чималу вартість, яку порушники платять за «задоволення» припаркуватись де заманеться – від  720 грн за евакуатор та по 144 грн за добу упродовж першого тижня перебування на штрафмайданчику плюс штраф 510 грн за порушення ПДР – кількість «клієнтів» штрафмайданчика не надто зменшується.

«Люди паркуються на пішохідних переходах, перехрестях і посеред вулиць, перекривають рух транспорту і прохід пішоходам. Наше головне завдання – прибирати такі автомобілі з вулиць міста», – нарікає заступник начальника відділу забезпечення діяльності спецмайданчика для охорони тимчасово затриманих транспортних засобів КП «Міськавтопарк» Денис Іванов.

Чиновник навіть прослідковує певну закономірність: по п’ятницях дніпряни нехтують правилами у декілька разів частіше, ніж в інші дні тижня. Є навіть конкретні перехрестя, де більше порушень, і створюють їх одні й ті самі люди.

Втім, Денис Іванов пов’язує таку статистику не з браком місць для паркувань, а з безвідповідальністю дніпрян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...