App Store Google Play

В облдержадміністрації відкрили фотовиставку, присвячену дітям ветеранів АТО

19.12.2019 08:00
В облдержадміністрації відкрили фотовиставку, присвячену дітям ветеранів АТО

У Дніпропетровській ОДА відкрили фотовиставку «Заради них», яку приурочили до Дня святого Миколая. Головні герої світлин – діти, які народилися після повернення батьків з війни. На 16-ти фото – усміхнені обличчя чотирьох родин військових.

«Життя захисників поділяється на «до» та «після» війни. Повернувшись з фронту, ветерани переосмислюють його сенс та цінність. Ці діти, які народилися після війни, підтвердження того, що життя триває, – зазначила начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка. – Дуже приємно бачити, що хлопці повертаються до повноцінного життя».

Героями фотовиставки стали чотири родини. На 16-ти світлинах – Сергій та Ірина Лебеденко з дітьми Андрієм, Микитою та Аріною, Костянтин та Ольга Свідло з донькою Василиною, Валерій та Ірина Неруш з сином Нестором, Сергій та Ольга Решетнякови із сином Михайлом.

 «Під час фотосесії ми якраз очікували на поповнення в родині. Тому хотілося, щоб цей період залишився на пам’ятних знімках. З фотографом нам працювалось легко та приємно, а результатом дуже задоволені, – розповіла Ольга Рябчинська. – Незабаром після зйомки в нас народилася четверта дівчинка».

Фотопроєкт «Заради них» започаткували три роки тому. Тематика зйомок щоразу різна.

«Беру участь у цьому фотопроєкті третій рік поспіль. Цей епізод – один з найлегших та найцікавіших. Знімати сімейні пари, а тим паче працювати з дітьми, завжди приємно. Бо родина – це територія любові та захисту. Тому зйомка пройшла дуже легко та невимушено», –  розповів фотограф Ігор Співак.

Фотовиставка працюватиме місяць у холі Дніпропетровської ОДА за адресою: м. Дніпро, пр. О. Поля, 1. Вхід вільний. За підсумками виставки організатори планують випустити фотоальманах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...