App Store Google Play

Михайло Мельник став почесним громадянином Дніпра

18.12.2019 13:00
Михайло Мельник став почесним громадянином Дніпра

Дніпровська міська рада присвоїла звання "Почесний громадянин міста" директору Театру одного актора "Крик" Михайлу Мельнику. Рішення про присвоєння  звання було прийняте на останній у 2019 році сесії міськради.

Мельник Михайло Васильович - заслужений артист України, народний артист України та лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка.

Власну театр-студію Михайло Мельник відкрив у 1989 році в колишньому музеї комсомольської слави імені Олександра Матросова. Саме вона стала предтечею унікального Театру одного актора. Через відсутність коштів йому довелося самотужки облаштовувати приміщення під театр, власноруч робити лави для глядачів, лаштунки, освітлювальне та звукове обладнання.

Академічний український театр одного актора «Крик» — це єдиний випадок, коли в театрі режисер є і актором, і сценаристом, і музичним редактором, і художником та костюмером одночасно. Причому, актор працює не на порожньому майданчику, а з використанням сценографічних, музичних, світлових елементів сучасного театрального дійства.

Вистави театру набули широкої популярності, вже багато років поспіль вони проходять при вщент заповненій залі, а квитки в «Крик» слід купувати завчасно.

Згідно зі статутом Дніпра, звання "Почесний громадянин міста Дніпра" надається за рішенням міської ради мешканцям міста, а також іншим громадянам України, іноземним громадянам, особам без громадянства, які мають видатні заслуги перед територіальною громадою міста та внесли вагомий вклад у соціально-економічний, науковий, спортивний, культурний розвиток міста. Вручення посвідчень та відповідних відзнак почесним громадянам відбудеться в рамках заходів з відзначення Дня міста.

Почесний громадянин має право на вільний вхід на всі загальноміські заходи, в усі виконавчі структури міської влади, вносити пропозиції до міської ради та її виконавчого комітету з усіх життєво важливих питань міста, безкоштовно їздити в міському пасажирському транспорті (крім таксі), а також на звільнення від плати за користування усіма житлово-комунальними послугами.

На сьогодні у Дніпрі налічується 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...