App Store Google Play

Михайло Мельник став почесним громадянином Дніпра

18.12.2019 13:00
Михайло Мельник став почесним громадянином Дніпра

Дніпровська міська рада присвоїла звання "Почесний громадянин міста" директору Театру одного актора "Крик" Михайлу Мельнику. Рішення про присвоєння  звання було прийняте на останній у 2019 році сесії міськради.

Мельник Михайло Васильович - заслужений артист України, народний артист України та лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка.

Власну театр-студію Михайло Мельник відкрив у 1989 році в колишньому музеї комсомольської слави імені Олександра Матросова. Саме вона стала предтечею унікального Театру одного актора. Через відсутність коштів йому довелося самотужки облаштовувати приміщення під театр, власноруч робити лави для глядачів, лаштунки, освітлювальне та звукове обладнання.

Академічний український театр одного актора «Крик» — це єдиний випадок, коли в театрі режисер є і актором, і сценаристом, і музичним редактором, і художником та костюмером одночасно. Причому, актор працює не на порожньому майданчику, а з використанням сценографічних, музичних, світлових елементів сучасного театрального дійства.

Вистави театру набули широкої популярності, вже багато років поспіль вони проходять при вщент заповненій залі, а квитки в «Крик» слід купувати завчасно.

Згідно зі статутом Дніпра, звання "Почесний громадянин міста Дніпра" надається за рішенням міської ради мешканцям міста, а також іншим громадянам України, іноземним громадянам, особам без громадянства, які мають видатні заслуги перед територіальною громадою міста та внесли вагомий вклад у соціально-економічний, науковий, спортивний, культурний розвиток міста. Вручення посвідчень та відповідних відзнак почесним громадянам відбудеться в рамках заходів з відзначення Дня міста.

Почесний громадянин має право на вільний вхід на всі загальноміські заходи, в усі виконавчі структури міської влади, вносити пропозиції до міської ради та її виконавчого комітету з усіх життєво важливих питань міста, безкоштовно їздити в міському пасажирському транспорті (крім таксі), а також на звільнення від плати за користування усіма житлово-комунальними послугами.

На сьогодні у Дніпрі налічується 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...