App Store Google Play

За 11 місяців цього року бюджет міста Дніпра додатково поповнився на 127 мільйонів гривень

17.12.2019 17:00
За 11 місяців цього року бюджет міста Дніпра додатково поповнився на 127 мільйонів гривень

У поточному році співпраця Дніпровської міської ради та органів ДПС забезпечила додаткові надходження у місцевий бюджет у розмірі 127 мільйонів гривень. 

Про це наголошено під час засідання робочої групи з питань збільшення надходжень до бюджету міста на чолі з начальником управління доходів департаменту економіки, фінансів та міського бюджету ДМР Олександром Козіком, за участі представників інших департаментів Дніпровської міської ради, Держгеокадастру та Державної податкової служби.

На черговому засіданні робочої обговорено найактуальніші питання та підведені підсумки сумісної роботи по наповненню дохідної частини бюджету міста Дніпра за 11 місяців цього року.

Так, за рахунок організації роботи по залученню до сплати плати за землю, податку на нерухоме майно та транспортного податку суб’єктів господарювання (фізичних і юридичних осіб) та громадян, до бюджету міста додатково надійшло 88 млн.грн.

Крім того, враховуючи, що станом на 01.12.2019 підприємства міста по місцевих податках заборгували понад 1 млрд.грн., значну увагу на засіданні приділено питанню погашення заборгованості. 

Завдяки взаємодії управління доходів департаменту економіки, фінансів та міського бюджету ДМР з органами податкової служби, за рахунок погашення боргу по місцевих податках і зборах лише по бюджетоутворюючим підприємствам до бюджету міста надійшло 35 мільйонів гривень.

Також, на засіданні членами робочої групи підтримано проведення заходів по залученню департаменту правового забезпечення ДМР до судових процесів щодо оскарження платниками донарахованих органами ДПС сум по місцевих податках.

Обговорено механізм обміну даних між органами ДПС та підрозділами ДМР для припинення права оренди земельних ділянок окремих категорій суб’єктів господарювання та громадян з причин відчуження нерухомого майна на орендованій земельній ділянці, по фізичним особам, які померли, ліквідованим підприємствам тощо. 

З огляду на позитивні результати діяльності робочої групи та наявність резервів місцевого бюджету, присутні наголосили на доцільності продовження сумісних заходів, спрямованих на залучення суб’єктів господарювання до оподаткування місцевими податками, та на відпрацюванні податкового боргу.

«В Державному бюджеті на 2020 значно скорочено розмір освітніх та медичних субвенцій. Компенсація цих затрат в повному обсязі покладається на бюджет територіальної громади м.Дніпра. Лише спільні заходи по залученню всіх суб’єктів оподаткування до своєчасного та повного перерахування належних до сплати податків дозволять компенсувати необхідний розмір видатків на утримання освітніх та медичних закладів», - зазначив Олександр Козік.

З метою запобігання втрат місцевого бюджету м.Дніпра та упередження невиконання соціально важливих програм запропоновано у І кварталі 2020 року провести наступне засідання робочої групи.

На найближчому засіданні планується обговорити проблемні питання наповнення муніципального бюджету Дніпра, підвести підсумки роботи робочої групи за 2019 рік та узгодити спільні заходи по відпрацюванню компенсаторів втрат місцевого бюджету на наступні бюджетні періоди.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...