App Store Google Play

У Дніпрі завершується оновлення ескалатора на станції метро «Вокзальна»

17.12.2019 08:00
У Дніпрі завершується оновлення ескалатора на станції метро «Вокзальна»

Комунальники завершують ремонт ескалатора на станції дніпровського метро «Вокзальна». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міської ради.

Ескалатор № 4 на станції «Вокзальна» – уже другий, що пройшов ремонт на цій локації. Оновлення почали на початку червня, ескалатор повністю розібрали і вивезли в депо. Там промили тягові ланцюги, замінили зношені стопорні кільця і маслянки, а потім випробували за подвійного навантаження на спеціальному стенді.

«Ескалатори – це об'єкти підвищеної небезпеки, тому експерти щорічно проводять ретельну експертизу їх придатності до експлуатації, але після 180 тисяч годин пробігу навіть справний ескалатор підлягає оновленню. Його повністю розбирають, перевіряють наявність дефектів на всіх вузлах, замінюють зношені деталі, фарбують металоконструкції і проводять регулювальні роботи», – розповів заступник технічного директора з ремонтів КП «Дніпровський метрополітен» Олександр Онофрійчук.

На станції метро «Вокзальна» відремонтовано 186 пар тягових ланцюгів, вісім забракували через механічні пошкодження і замінили. Ті, що пройшли ремонт, привезли на «Вокзальну», зараз йде їх навішування.

«Наступний етап – установлення 363 східців. У депо кожен з них перевірили на цілісність і випробували за геометричними параметрами на стенді, що імітує верхній і нижній вхідні майданчики ескалатора. Крім цього, зараз проводиться повна заміна «бігунків» – коліщаток, якими рухається ескалатор. Раніше через їх знос були випадки технічних зупинок ескалатора, а це створювало незручності пасажирам. Тепер про це можна забути років на 10 як мінімум», – розповів начальник ділянки капітального ремонту ескалаторів Юрій Голуб.

Завершити роботи ремонтники планують до кінця січня 2020 року. Після складання та регулювання ескалатора всі параметри його роботи перевірять фахівці Придніпровського експертно-технічного центру. Працюватиме конструкція як мінімум років двадцять – до наступного оновлення.

У 2020-му ремонти продовжаться: їх виконають спочатку на 3-му, а потім на 2-му ескалаторі станції «Вокзальна».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....