App Store Google Play

У Дніпрі презентували творчий експеримент нового формату «Ніч у цирку»

15.12.2019 08:00
У Дніпрі презентували творчий експеримент нового формату «Ніч у цирку»

У рамках фестивалю «Яскрава арена Дніпра» у місті відбувся творчий експеримент нового формату «Ніч у цирку». Це шоу, яке створили за день циркачі з різних міст України, передає Дніпроград з посиланням на прес-службу міської ради.

"Мене дуже ображає, коли на будь-який безлад кажуть «цирк на дроті». Якщо б хтось власне спробував стати на той дріт і попрацювати в цирку, то він би зрозумів –наскільки це відповідальна і важлива справа, яку неможливо робити без любові і натхнення. Якби ми всі так ставилися до своєї справи, як циркові актори, то ми б вже жили в іншому суспільстві", - зазначила директорка фестивалю Ольга Обласова.

26 артистів продемонстрували суміш вокалу, хореографії, джазу та циркового мистецтва, які супроводжувалися спецефектами. В шоу задіяні учасники цьогорічного фестивалю та переможці тогорічного, а також професійні артисти з різних міст України. Для створення програми учасники зустрілися 12 грудня на арені, де всі і познайомилися між собою та режисером шоу Павлом Івлюшкіним. Так, до пізньої ночі артисти були задіяні у репетиції. На відміну від інших шоу, які готуються рік, а потім декілька років десь демонструються, шоу «Ніч у цирку» було створено за один день і лише раз буде представлене глядачу. 

"Ми вирішили зробити концепт власного відображення у дзеркалі, який направлений всім сім'ям, дорослим і дітям. Відображення розуміння того, хто ми і ті, хто поруч з нами. Найголовніше, що ми хотіли донести і гадаю, що глядачі вийдуть з цим почуттям, що необхідно дивитися на себе, на своє відображення і розуміти, що я можу сьогодні зробити світлого і кого я сьогодні представляю і як я виглядаю у цьому світі, а він у мені", – розповів Павло Івлюшкін.

Учасницю творчого експерименту, скрипальку Ольгу Аванесову «Ніч у цирку» зацікавила незвичним поєднанням двох видів мистецтв: музичного і циркового. 

"Незвично для музиканта працювати на арені, бо тут зовсім інша акустика. На початку через це було дискомфортно, але це досить гарний досвід", – розповіла Ольга Аванесова. 

Андрій Сушко зі своїми колегами презентував на шоу оригінальний світловий жанр, який цікавий своїми ефектами і суміщенням різних жанрів циркового мистецтва.

"Цей вид мистецтва мені цікавий через свою динаміку володінням реквізитом і жонглюванням. Плюс світловий і вогняний жанр передбачає гарну візуалізацію і мені це подобається", - розповів Андрій Сушко.

Нагадаємо, сьогодні відбудеться гала-концерт і нагородження переможців фестивалю «Яскрава арена Дніпра».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...