App Store Google Play

У Дніпрі презентували творчий експеримент нового формату «Ніч у цирку»

15.12.2019 08:00
У Дніпрі презентували творчий експеримент нового формату «Ніч у цирку»

У рамках фестивалю «Яскрава арена Дніпра» у місті відбувся творчий експеримент нового формату «Ніч у цирку». Це шоу, яке створили за день циркачі з різних міст України, передає Дніпроград з посиланням на прес-службу міської ради.

"Мене дуже ображає, коли на будь-який безлад кажуть «цирк на дроті». Якщо б хтось власне спробував стати на той дріт і попрацювати в цирку, то він би зрозумів –наскільки це відповідальна і важлива справа, яку неможливо робити без любові і натхнення. Якби ми всі так ставилися до своєї справи, як циркові актори, то ми б вже жили в іншому суспільстві", - зазначила директорка фестивалю Ольга Обласова.

26 артистів продемонстрували суміш вокалу, хореографії, джазу та циркового мистецтва, які супроводжувалися спецефектами. В шоу задіяні учасники цьогорічного фестивалю та переможці тогорічного, а також професійні артисти з різних міст України. Для створення програми учасники зустрілися 12 грудня на арені, де всі і познайомилися між собою та режисером шоу Павлом Івлюшкіним. Так, до пізньої ночі артисти були задіяні у репетиції. На відміну від інших шоу, які готуються рік, а потім декілька років десь демонструються, шоу «Ніч у цирку» було створено за один день і лише раз буде представлене глядачу. 

"Ми вирішили зробити концепт власного відображення у дзеркалі, який направлений всім сім'ям, дорослим і дітям. Відображення розуміння того, хто ми і ті, хто поруч з нами. Найголовніше, що ми хотіли донести і гадаю, що глядачі вийдуть з цим почуттям, що необхідно дивитися на себе, на своє відображення і розуміти, що я можу сьогодні зробити світлого і кого я сьогодні представляю і як я виглядаю у цьому світі, а він у мені", – розповів Павло Івлюшкін.

Учасницю творчого експерименту, скрипальку Ольгу Аванесову «Ніч у цирку» зацікавила незвичним поєднанням двох видів мистецтв: музичного і циркового. 

"Незвично для музиканта працювати на арені, бо тут зовсім інша акустика. На початку через це було дискомфортно, але це досить гарний досвід", – розповіла Ольга Аванесова. 

Андрій Сушко зі своїми колегами презентував на шоу оригінальний світловий жанр, який цікавий своїми ефектами і суміщенням різних жанрів циркового мистецтва.

"Цей вид мистецтва мені цікавий через свою динаміку володінням реквізитом і жонглюванням. Плюс світловий і вогняний жанр передбачає гарну візуалізацію і мені це подобається", - розповів Андрій Сушко.

Нагадаємо, сьогодні відбудеться гала-концерт і нагородження переможців фестивалю «Яскрава арена Дніпра».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...