App Store Google Play

Захисники України з Дніпра стали переможцями конкурсу за внесок у розвиток регіону

14.12.2019 15:00
Захисники України з Дніпра стали переможцями конкурсу за внесок у розвиток регіону

У Дніпрі урочистою церемонією нагородження завершився конкурс для молодих мешканців області за внесок у розвиток регіону. Переможців було обрано після незалежного інтернет-голосування та висновків професійного журі. Серед понад сотні претендентів було обрано 50 найкращих. Усі вони отримають грошову винагороду 15 тис. грн (без ПДВ) та почесні сертифікати.

У різних номінаціях у конкурсі брали участь лікарі, військові, вчителі, рятувальники, спортсмени, науковці, журналісти та інші. Серед них є чоловіки-воїни, які першими стали на захист України у 2014 році. Так, укатегорії «За героїні вчинки, самовідданість при виконанні громадського обов’язку, внесок у зміцнення державності» переміг старший солдат одного з бойових підрозділів Збройних Сил України Кір Мінін.

Кір учасник бойових дій на Донбасі, доброволець. Він, на той час 22-річний боєць, був наймолодшим у складі 20-го окремого мотопіхотного батальйону. На Донбасі Кір Мінін разом зі своїми бойовими побратимами визволяв українські міста та села, пройшов із боями десятки кілометрів та брав участь в усіх активних діях свого підрозділу.

Інший переможець конкурсу – Дмитро Кошка. Він відзначений у категорії «За досягнення у культурно-мистецькій діяльності, збереження і популяризація історичної та культурної спадщини, формування національної самосвідомості населення».

34-річний лейтенант резерву Дмитро Кошка був мобілізований у першу хвилю і майже рік відвоював на «гарячому» Донбасі. Він лицар ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, учасник військового параду на честь 25-річчя Незалежності України. Проявив особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. На війні вміло керував особовим складом. В одному з боїв за Мар’їнку зазнав поранення.

Нині Дмитро Кошка - заступник директора з виховної роботи Інституту природокористування Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», заступник голови ради ветеранів при Дніпропетровській облдержадміністрації, відомий громадський діяч, учасник багатьох вдалих ветеранських та патріотичних проєктів. Для нього важливо змінювати життя на краще, виховувати нове покоління патріотів. Так, в Дніпрі Дмитро Кошка провів екскурсії музеєм АТО більш ніж для 16 000 школярів.

Щодо планів на майбутнє, чоловік розповів, що нині балотується на посаду голови одного з міст на Дніпропетровщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...