App Store Google Play

"Їдять з підлоги": адвокат розповів моторошні деталі психлікарні на Дніпропетровщині

14.12.2019 19:00
"Їдять з підлоги": адвокат розповів моторошні деталі психлікарні на Дніпропетровщині

Адміністрація Стародобровольського психоневрологічного інтернату на Дніпропетровщині закривала очі на регулярні зґвалтування між підопічними й ігнорували щорічні медичні обстеження хворих 6 років поспіль. Про це у Facebook повідомив адвокат Олег Григор’єв.

За його словами, коли він разом з комісією вперше відвідали заклад, то побачили, як на підлогах лежали хворі і їли з підлоги. Багато підопічних у брудному одязі з випорожненнями чекали своєї черги, щоб поїсти.

«Тільки уявіть собі: більшість із них на весь день зганяють у маленькі приміщення з телевізором, де ті проводять увесь свій вільний час, сидячи на лавах або лежачи на холодній підлозі», – написав Григор’єв.

Адвокат переконаний, що адміністрація закладу не турбувалася не тільки про соціалізацію, а й про медичне обстеження пацієнтів. Принаймні, 6 останніх років. У відповідь хворі просто втікають з психлікарні.

«Санітарки у закладі, смакуючи владу, граються у лікарів-психіатрів і на власний розсуд вирішують, кого ізолювати за ґрати, а кого зв’язати. Вже багато років гамівні сорочки заборонені, але тут їх заміняють підручними засобами», – додав Григор’єв, наголосивши, що група підопічних встановила свій контроль і постійно ґвалтує інших хворих.

«Адміністрація просто закривала на це очі. Уявіть собі, як це, коли тебе б’ють, періодично ґвалтують і ніхто не може тебе захистити. Порядки один в один як у «чорних» і «червоних» тюрмах, в яких «актив» та адміністрація керують всім закладом», – зауважив адвокат.

Нагадаємо, про факти сексуального насильства 5 грудня розповіли самі підопічні, а також вони розповіли, що санітари їх часто б'ють, а іноді закривають одних у приміщенні із ґратами на вікнах і дверях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...