App Store Google Play

"Їдять з підлоги": адвокат розповів моторошні деталі психлікарні на Дніпропетровщині

14.12.2019 19:00
"Їдять з підлоги": адвокат розповів моторошні деталі психлікарні на Дніпропетровщині

Адміністрація Стародобровольського психоневрологічного інтернату на Дніпропетровщині закривала очі на регулярні зґвалтування між підопічними й ігнорували щорічні медичні обстеження хворих 6 років поспіль. Про це у Facebook повідомив адвокат Олег Григор’єв.

За його словами, коли він разом з комісією вперше відвідали заклад, то побачили, як на підлогах лежали хворі і їли з підлоги. Багато підопічних у брудному одязі з випорожненнями чекали своєї черги, щоб поїсти.

«Тільки уявіть собі: більшість із них на весь день зганяють у маленькі приміщення з телевізором, де ті проводять увесь свій вільний час, сидячи на лавах або лежачи на холодній підлозі», – написав Григор’єв.

Адвокат переконаний, що адміністрація закладу не турбувалася не тільки про соціалізацію, а й про медичне обстеження пацієнтів. Принаймні, 6 останніх років. У відповідь хворі просто втікають з психлікарні.

«Санітарки у закладі, смакуючи владу, граються у лікарів-психіатрів і на власний розсуд вирішують, кого ізолювати за ґрати, а кого зв’язати. Вже багато років гамівні сорочки заборонені, але тут їх заміняють підручними засобами», – додав Григор’єв, наголосивши, що група підопічних встановила свій контроль і постійно ґвалтує інших хворих.

«Адміністрація просто закривала на це очі. Уявіть собі, як це, коли тебе б’ють, періодично ґвалтують і ніхто не може тебе захистити. Порядки один в один як у «чорних» і «червоних» тюрмах, в яких «актив» та адміністрація керують всім закладом», – зауважив адвокат.

Нагадаємо, про факти сексуального насильства 5 грудня розповіли самі підопічні, а також вони розповіли, що санітари їх часто б'ють, а іноді закривають одних у приміщенні із ґратами на вікнах і дверях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...