App Store Google Play

У Дніпрі відкрилась соціальна кав'ярня

13.12.2019 19:00
У Дніпрі відкрилась соціальна кав'ярня

Соціальна кав’ярня «Горизонталь» відчинила свої двері у Дніпрі. Працівники закладу — волонтери громадської організації, що опікується матерями у скруті. Весь прибуток від продажу направлять на підтримку шелтеру для жінок і дітей. Відвідувачам пропонують різноманітне меню — від свіжої випічки до веганських боулів. Про новий соціальний заклад повідомляє 9 канал.

Мінімалізм, екосвідомість та соціальна місія: так визначають журналісти основні риси кав’ярні.

Кав’ярня «Горизонталь» у Дніпрі з’явилася за ініціативи ГО “Мартін-клуб”. Організація опікується жінками у скруті. Їм допомагають із працевлаштуванням, відновленням документів, житлом. Один з проєктів “Мартін-клубу” — це пекарня, де жінок вчать робити різні смаколики — горішки, печиво, торти. Тепер їхню випічку можна спробувати у кав’ярні на Гончара. 

За словами співзасновниці кав’ярні Вікторії Федотової, назва “horizontal`”  передбачає різність, різноманіття. 

«Тому і меню у нас таке — воно різноманітне. Воно для веганів, вегетаріанців, для людей, які вживають м’ясо, для людей, які люблять смаколики.  «Горизонталь» — це така концепція для різних. Для різних і для рівних», - пояснює жінка.

В кав’ярні працюватимуть здебільшого волонтери. Усі виручені кошти спрямують на інші соціальні проекти.   

«Хочемо, щоб був такий замкнутий цикл, щоб люди, які потребують допомоги, мали і роботу, сплачували податки, і ми мали можливість підтримати їх у важку хвилину», - підкреслила Вікторія. 

Крім того, заклад виступає за свідоме споживання — відвідувачам пропонує посуд здебільшого з паперу або крохмалю.  Тим відвідувачам, які приходять до кав’ярні з власною філіжанкою, надають знижку 10%.

Кав’ярня відчинена для всіх з 7:30 до 20:00 за адресою: вулиця Олеся Гончара, 8. До Різдва ще можна встигнути скуштувати тут німецький штолен.   
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...