App Store Google Play

Дніпропетровщина з бюджетом: в пріоритеті дороги

13.12.2019 21:00
Дніпропетровщина з бюджетом: в пріоритеті дороги

У Дніпрі відбулася чергова сесія Дніпропетровської обласної ради. Депутати ухвалили Бюджет області на 2020 рік. Доходи обласного бюджету склали 10,3 млрд гривень і дорівнюють видаткам. 

За словами чиновників, в обласному бюджеті-2020 зробили акцент на ефективному використанні коштів. У 2020 році на ремонт доріг Дніпропетровщини виділять 1,3 млдр грн. З них понад мільярд – кошти державної субвенції.  Порівняно з 2019 роком, вона збільшиться у 1,5 рази.

На реконструкцію та будівництво водогонів заклали понад 115 млн грн. Цим коштом, зокрема, втілять проєкти з водозабезпечення Черкаського, Гвардійського та Губинихи.  

«Більше ніяких завищених цін на матеріали та роботи підрядників. Чесні кошториси дозволять продовжити ремонти на соціально важливих об’єктах регіону, при цьому – витратити менше, – розповів голова ОДА Олександр Бондаренко. – У розбудову інфраструктури вкладемо майже 2,1 млрд грн обласних коштів. Ще 1,2 млрд з держбюджету спрямуємо на будівництво аеропорту».

На потреби Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації закладено 2,3 млрд гривень. Система охорони здоров'я області отримає 1,3 млрд гривень.

Сума, закладена на Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації складає 1,5 млрд гривень.

Ще 655 млн грн отримає Департамент соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації, 463 млн грн - Управління культури, національностей і релігій, на 85 млн грн розвиватимуть у 2020 році спорт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...