App Store Google Play

Дніпропетровщина з бюджетом: в пріоритеті дороги

13.12.2019 21:00
Дніпропетровщина з бюджетом: в пріоритеті дороги

У Дніпрі відбулася чергова сесія Дніпропетровської обласної ради. Депутати ухвалили Бюджет області на 2020 рік. Доходи обласного бюджету склали 10,3 млрд гривень і дорівнюють видаткам. 

За словами чиновників, в обласному бюджеті-2020 зробили акцент на ефективному використанні коштів. У 2020 році на ремонт доріг Дніпропетровщини виділять 1,3 млдр грн. З них понад мільярд – кошти державної субвенції.  Порівняно з 2019 роком, вона збільшиться у 1,5 рази.

На реконструкцію та будівництво водогонів заклали понад 115 млн грн. Цим коштом, зокрема, втілять проєкти з водозабезпечення Черкаського, Гвардійського та Губинихи.  

«Більше ніяких завищених цін на матеріали та роботи підрядників. Чесні кошториси дозволять продовжити ремонти на соціально важливих об’єктах регіону, при цьому – витратити менше, – розповів голова ОДА Олександр Бондаренко. – У розбудову інфраструктури вкладемо майже 2,1 млрд грн обласних коштів. Ще 1,2 млрд з держбюджету спрямуємо на будівництво аеропорту».

На потреби Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації закладено 2,3 млрд гривень. Система охорони здоров'я області отримає 1,3 млрд гривень.

Сума, закладена на Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації складає 1,5 млрд гривень.

Ще 655 млн грн отримає Департамент соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації, 463 млн грн - Управління культури, національностей і релігій, на 85 млн грн розвиватимуть у 2020 році спорт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...