App Store Google Play

Російські хакери зламали пошту військових і злили в мережу дані про пацієнтів лікарні у Дніпрі

12.12.2019 15:00
Російські хакери зламали пошту військових і злили в мережу  дані про пацієнтів лікарні у Дніпрі

Російські хакери та спецслужби зламали пошту українських військових, звідки викрали дані про пацієнтів Дніпропетровської обласної психіатричної лікарні. Про це повідомили в громадській організації "Форпост", передає Дніпроград.

"Російські спецслужби та хакери отримали доступ до інформації, якою обмінюються українські військові через електронну пошту. Цього разу в руки росіян потрапили дані про пацієнтів-військовослужбовців однієї з психіатричних лікарень Дніпропетровської області. Всі документи були цинічно "злиті" в мережу з іменами та навіть номерами посвідчень УБД. Загалом опубліковано інформацію про 623 пацієнта", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це - один із методів інформаційної війни, яку РФ веде проти України. Проте, у "Форпості" не знімають відповідальністі з українського суспільства.

"Але варто визнати, що частина провини лежить не тільки на халатних військових, а і на українському суспільстві. Тотальна стигматизація опори нації - учасників бойових дій, ігнорування безпеки персональних даних, використання ресурсів, які перебувають під впливом РФ - все це значно облегшує роботу хакерів і сприяє успішному проведенню подібних атак. Фактично Росія володіє усіма необхідними «козирями» у грі проти України", - додали в організації.

Поки що реакції зі сторони українських спецслужб не помічено. 

Публікація подібної інформації – це пряме порушення прав пацієнтів, які закріплені в ряді міжнародних документів і які ігнорує Росія.

"Ця ситуація вкотре продемонструвала, що жертвами гібридної війни та інформаційних атак може стати будь-хто, а також те, що держава так і не вибудувала належну систему кіберзахисту", - підсумували у "Форпості".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...