App Store Google Play

Російські хакери зламали пошту військових і злили в мережу дані про пацієнтів лікарні у Дніпрі

12.12.2019 15:00
Російські хакери зламали пошту військових і злили в мережу  дані про пацієнтів лікарні у Дніпрі

Російські хакери та спецслужби зламали пошту українських військових, звідки викрали дані про пацієнтів Дніпропетровської обласної психіатричної лікарні. Про це повідомили в громадській організації "Форпост", передає Дніпроград.

"Російські спецслужби та хакери отримали доступ до інформації, якою обмінюються українські військові через електронну пошту. Цього разу в руки росіян потрапили дані про пацієнтів-військовослужбовців однієї з психіатричних лікарень Дніпропетровської області. Всі документи були цинічно "злиті" в мережу з іменами та навіть номерами посвідчень УБД. Загалом опубліковано інформацію про 623 пацієнта", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це - один із методів інформаційної війни, яку РФ веде проти України. Проте, у "Форпості" не знімають відповідальністі з українського суспільства.

"Але варто визнати, що частина провини лежить не тільки на халатних військових, а і на українському суспільстві. Тотальна стигматизація опори нації - учасників бойових дій, ігнорування безпеки персональних даних, використання ресурсів, які перебувають під впливом РФ - все це значно облегшує роботу хакерів і сприяє успішному проведенню подібних атак. Фактично Росія володіє усіма необхідними «козирями» у грі проти України", - додали в організації.

Поки що реакції зі сторони українських спецслужб не помічено. 

Публікація подібної інформації – це пряме порушення прав пацієнтів, які закріплені в ряді міжнародних документів і які ігнорує Росія.

"Ця ситуація вкотре продемонструвала, що жертвами гібридної війни та інформаційних атак може стати будь-хто, а також те, що держава так і не вибудувала належну систему кіберзахисту", - підсумували у "Форпості".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...