App Store Google Play

На Майдані проходить Віче "Червоні лінії"

08.12.2019 15:45
На Майдані проходить Віче "Червоні лінії"

На Майдані Незалежності у Києві розпочалося віче, учасники якого хочуть нагадати про “червоні лінії” напередодні зустрічі “Нормандської четвірки”. Вимоги учасників протесту: жодних компромісів щодо унітарної держави і федералізації, щодо європейського та євроатлантичного курсу, щодо деокупації і повернення Криму.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, біля стели Незалежності змонтовано сцену, на якій виступають політики та громадські активісти.

Віче організували партія " Європейська солідарність", організація "Солідарна молодь" та ГО "Справа громад".

Організатори наголошують, що це мирна акція, яка "має бути почута у владних кабінетах". На майдані та поблизу нього чергують правоохоронці, представники поліції діалогу.

Планується, що акція продовжиться “Вартою на Банковій”на площі біля Офісу Президента і триватиме всю ніч. Активісти планують встановити наметове містечко. А вночі для них у великому наметі виступатимуть барди, проводитимуться корисні лекції, демонструватимуться фільми тощо.

Раніше політичні партії "Європейська солідарність", "Голос" і ВО "Батьківщина" зробили спільну заяву щодо недопущення порушення національних інтересів України напередодні зустрічі в "нормандському форматі".

Як повідомлялося, зустріч лідерів країн-учасниць "нормандського формату" запланована на 9 грудня у Парижі.

Президент України Володимир Зеленський запевнив, що на зустрічі лідерів країн нормандського формату "зради" не буде, та закликав українців довіряти йому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...