App Store Google Play

На Банковій триває акція противників капітуляції

08.12.2019 22:15
На Банковій триває акція противників капітуляції

У Києві триває акція "Варта на Банковій". Активісти встановлюють намети та мають намір лишитися на ніч. Про це повідомляють активісти у соціальних мережах.

Мітинг розпочався близько 19 години. За півгодини до початку акції активісти хотіли поставити сцену навпроти будівлі Офісу президента України, але їм завадили правоохоронці. Також правоохоронці не впустили фуру з табличкою "Телебачення України", всередині якої перебуває каркас для шатра.

Пізніше активістам вдалося встановити кілька шатрів і наметів. Також принесли бочки і генератори. Поліція не втручається.

За оцінкою різних спостерігачів, на Банковій від 2 до 5 тисяч людей, але люди постійно прибувають.

Станом на 22 годину обстановка на Банковій спокійна.

"Кілька тисяч патріотів, всі налаштовані рішучо. В разі привеЗе капітуляцію - краще зразу транзитом Париж-Ростов!", - заявив один із учасників мітингу, народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко.

Акція приурочена до саміту Нормандської четвірки у понеділок, де ймовірно президент Володимир Зеленський зустрінеться з президентом РФ Володимиром Путіним.

Організатори й активісти хочуть попередити українську владу про неприпустимість капітулянтських рішень в рамках Нормандського саміту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...