App Store Google Play

На Банковій триває акція противників капітуляції

08.12.2019 22:15
На Банковій триває акція противників капітуляції

У Києві триває акція "Варта на Банковій". Активісти встановлюють намети та мають намір лишитися на ніч. Про це повідомляють активісти у соціальних мережах.

Мітинг розпочався близько 19 години. За півгодини до початку акції активісти хотіли поставити сцену навпроти будівлі Офісу президента України, але їм завадили правоохоронці. Також правоохоронці не впустили фуру з табличкою "Телебачення України", всередині якої перебуває каркас для шатра.

Пізніше активістам вдалося встановити кілька шатрів і наметів. Також принесли бочки і генератори. Поліція не втручається.

За оцінкою різних спостерігачів, на Банковій від 2 до 5 тисяч людей, але люди постійно прибувають.

Станом на 22 годину обстановка на Банковій спокійна.

"Кілька тисяч патріотів, всі налаштовані рішучо. В разі привеЗе капітуляцію - краще зразу транзитом Париж-Ростов!", - заявив один із учасників мітингу, народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко.

Акція приурочена до саміту Нормандської четвірки у понеділок, де ймовірно президент Володимир Зеленський зустрінеться з президентом РФ Володимиром Путіним.

Організатори й активісти хочуть попередити українську владу про неприпустимість капітулянтських рішень в рамках Нормандського саміту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...