App Store Google Play

Бойовики "ЛНР" перейшли на українську територію в Станиці Луганській

06.12.2019 12:00
Бойовики "ЛНР" перейшли на українську територію в Станиці Луганській

Після відкриття відремонтованого Україною мостопереходу в Станиці Луганській представники підконтрольної Кремлю «ЛНР» перейшли міст і під виглядом СЦКК чергують на фактично підконтрольному Україні березі. Вони без зброї, але в російському камуфляжі. Бойовики дозволяють собі робити зауваження і знімають тих, хто переходить міст. Фактично, так окупанти зайняли частину підконтрольної Україні територію. Про це повідомляє Газета День, передає Дніпроград.

 «Представники ЛНР в СЦКК» продовжують проводити огляд на нейтральній частині моста.

Більш того, знаходяться вони не в центрі моста, а безпосередньо на відремонтованій ділянці, що знаходиться на правому, «українському» березі.

Таким чином «ЛНР» фактично пересунули лінію розмежування десь на 100 метрів і символічно присутні на іншому березі Сіверського Дінця.

Людей в камуфляжі російського зразка і синіх касках «СЦКК» дійсно можна побачити близько нової ділянки моста. Зброї, принаймні видимої, у них немає.

Але вони спостерігають за потоком людей і час від часу щось говорять по рації.

За свідченнями цивільних осіб, які часто перетинають міст, спостерігачі від «ЛНР» можуть робити зауваження, вимагати якісь документи і «дозволу ЛНР» або забороняти зйомку на своїй частині.

А також вони знімають самі - зокрема, українських журналістів з іншого боку.

Це фактично передовий пост спостереження.

Українська сторона зверталася до Моніторингової місії ОБСЄ з проханням вплинути на ситуацію, однак представники так званого «СЦКК від ЛНР» все одно залишаються на мосту.

Присутність представників «незаконних збройних формувань» на «нейтральному» мосту підтверджують в своєму недавньому звіті і спостерігачі ОБСЄ.

«1 грудня на ділянці розведення в районі н. п. Станиця Луганська (підконтрольний уряду, 16 км на північний схід від Луганська) команда СММ бачила як мінімум 5 членів збройних формувань (з зовнішніми пов'язками з написом «СЦКК») між південним краєм новозбудованої секції моста і блокпостом збройних формувань в межах ділянки розведення», - йдеться в одному зі звітів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...