App Store Google Play

Рух Опору Капітуляції оголосив президенту вимоги напередодні саміту в Парижі

05.12.2019 20:00
Рух Опору Капітуляції оголосив президенту вимоги напередодні саміту в Парижі

Рух Опору Капітуляції опублікував заяву до Володимира Зеленського у зв'язку із майбутнім самітом в Парижі, де президент України має зустрітися з Путіним, передає Дніпроград.

РОК зазначає, що Росія грубо порушує усі міжнародні норми, а усі існуючі на сьогоднішній день пропозиції щодо “мирного врегулювання” не містять відповідальності Росії за наслідки війни та окупації українських територій, а також передбачають політичне врегулювання на Донбасі через поступки і обмеження суверенітету України, а не агресора.

"Абсолютна більшість громадян України не сприймуть миру за будь-яку ціну – через поступки російському агресору. Про це говорять численні соціологічні опитування. Нав’язаний Україні несправедливий “мир” призведе до ще більших потрясінь в нашій державі та за її межами. Українці не сприймуть капітуляції і боротимуться за свою Гідність і Незалежність. Ми наголошуємо, що “Варта на Банковій” є цілком мирною, законною, попереджувальною акцією, яка триватиме під Офісом Президента напередодні і під час саміту “нормандської четвірки”, - йдеться у звернені РОК.

Рух Опору вимагає у президента не переходити червоні лінії під час переговорів.

Це червоні лінії, через які він не може переступити:

1. Керуватися винятково Конституцією України і Законом України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях”. Неприпустиме впровадження особливого статусу для цих областей.
2. Початок політичного врегулювання на окупованих територіях, включно з виборами, має розпочатися лише після повного виведення окупаційних військ і відновлення Державною прикордонною службою України контролю над українсько-російському кордоном.
3. Жодних прямих переговорів України з представниками окупаційних адміністрацій «ДНР» та «ЛНР».
4. Необхідно внести на порядок денний у рамках “нормандського формату” питання про деокупацію Криму. Жодного послаблення санкцій проти Росії до звільнення Криму.
5. Неприпустима прив‘язка переговорів щодо «мирного» врегулювання з переговорами щодо газових та інших оборудок з Росією, включно з відновленням прямої закупівлі газу у «Газпрому»

"Якщо Президент Зеленський 9 грудня відстоїть ці позиції на переговорах, то це буде успіхом всієї України. Якщо ж Президент піде на поступки агресору та візьме на себе виконання незаконних і катастрофічних для України вимог, це зумовить масовий спротив української нації. Після оголошення реальних домовленостей на переговорах “нормандської четвірки” у Парижі ми повідомимо громадськість про подальший план наших дій", - додали в РОК.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...