App Store Google Play

У Дніпрі почав роботу перший в Україні Почесний консул Румунії

04.12.2019 08:00
У Дніпрі почав роботу перший в Україні Почесний консул Румунії

Перше Почесне консульство Румунії в Україні розпочало роботу на Січеславщині. Його очолив Віталій Фокша, який отримав екзекватуру в облдержадміністрації. Новопризначений консул сприятиме поглибленню співпраці регіону та Румунії у найрізноманітніших сферах, зокрема, економіці, культурі, освіті. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні Крістіан-Леон Цуркану наголосив, що для відкриття консульства не дарма обрали Дніпро.

«Кожного разу, коли відвідуємо Дніпро, нас приймають з великим задоволенням. Тут є багато основ для співпраці, – сказав Крістіан-Леон Цуркану . – Ми подивилися на цифри і зрозуміли, що з економічної точки зору Дніпропетровщина – наш найбільший торговельний партнер. Тобто вже сьогодні існує дуже багато кооперацій».

Екзекватуру Віталію Фокші вручив заступник міністра закордонних справ України Єгор Божок.

«Сьогодні вперше в історії наших відносин Румунія відкриває в Україні Почесне консульство. Примітно те, що воно з’явилося не в регіоні компактного проживання українців румунського походження, а дійсно в одній з флагманських областей нашої держави», – наголосив Єгор Божок. 

Новопризначений консул вже приступив до роботи. Його офіс нині приводять до ладу та відкриють за пару тижнів.

«Я зроблю все можливе, щоб налагодити взаємовідносини між Дніпропетровщиною та Румунією. Буду поширювати нашу економічну, культурну, освітню співпрацю. Разом ми зможемо зробити все якнайкраще», – сказав Почесний консул Румунії у Дніпрі Віталій Фокша. 

За вісім місяців 2019 року зовнішньоторговельний оборот товарами між Січеславщиною та Румунією склав 193,8 млн дол. США. Це на 14,5% більше, ніж за аналогічний період 2018-го.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...