App Store Google Play

Я не погоджуся піти з війною на Донбас, – Зеленський

3 Грудень 15:00
Я не погоджуся піти з війною на Донбас, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що не хоче “йти з війною на Донбас”. Таку заяву він зробив, відповідаючи на питання, що буде робити в разі провалу переговорів “нормандської четвірки” в інтерв’ю західним ЗМІ.

“Я не погоджуся піти з війною на Донбас. Я знаю, є багато гарячих голів, особливо тих, що виходять на вулиці і кажуть: “Давайте підемо битися і повернемо Донбас!” Але якою ціною? Це інша історія життя і землі. І я цього не зроблю. Якщо це не задовольняє суспільство, тоді прийде новий лідер, який задовольнить ці вимоги. Але я ніколи не зроблю цього, бо моя позиція в житті – бути людиною передусім. І я не можу послати їх туди. Як? Скільки з них загине? Сотні тисяч, а потім почнеться повномасштабна війна в Україні, а потім і у всій Європі”, – цитує президента “Радіо Свобода”.

Він також наголосив, що позиція України щодо місцевих виборів в окремих районах Донецької й Луганської областей полягає у тому, що вони можуть відбуватися лише за українським законодавством.

Щодо питання про контроль над кордоном із Росією, Зеленський назвав його “найскладнішим”.

“Якщо ми до нього дійдемо, це буде найскладніше питання переговорів. Але я щиро зізнаюся вам, я не підтримую того, як це сформульовано в попередніх домовленостях. Згідно з ними, відбуваються вибори, а тоді Україна отримує контроль над кордоном… Я не погоджуюся з такою послідовністю”, – заявив президент.

Відповідаючи на питання про те, чи не боїться він опинитися на зустрічі в Парижі 9 грудня фактично “наодинці” з президентом Росії, Зеленський заявив, що якщо побачить таку ситуацію на початку переговорів, то “відразу про це скаже”.

“Хочу сподіватися, що всі розуміють, що проблема є глибшою, ніж владнання економічних проблем тієї чи іншої країни”, – сказав президент.

Зеленський також зазначив, що не хоче поки що говорити про свій план “Б” на випадок, якщо Росія блокуватиме будь-які рішення щодо просування у врегулюванні ситуації на Донбасі.

“Я не хочу говорити про план “Б” прямо зараз – тому він і називається планом “Б”, тому що я вірю в план “А”. Але він, звісно, є. І одну річ, яку я хотів би уточнити: мій план “Б” не полягає в тому, щоб усе залишалося так, як нині”, – наголосив Зеленський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...