App Store Google Play

Невідомі погрожують завтра підірвати суд у Нікополі

3 Грудень 16:30
Невідомі погрожують завтра підірвати суд у Нікополі

Вища рада правосуддя невідкладно розгляне повідомлення суддів Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області про можливе здійснення терористичного акту в приміщенні суду. Про це повідомляє Українське право, передає Дніпроград.

Судді повідомили, що 30 листопада до них на гарячу лінію надійшло анонімне повідомлення про запланований на 4 грудня 2019 року терористичний акт у приміщенні суду.

У повідомленні послалися на розгляд судом кримінальної справи за обвинуваченням про незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами та умисне вбивство двох або більше осіб, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

У приміщенні Нікопольського міськрайонного суду після оголошення перерви в судовому засіданні у цій самій справі 30 листопада 2017 року стався вибух. Судді вважають, що відбуваються повторні спроби вчинити дії, небезпечні для життя та здоров’я не тільки суддів, працівників суду, а й інших людей, які відвідують суд. Зазначені дії можуть спричинити пошкодження майна або завдати інших тяжких наслідків з метою порушення громадської безпеки та залякування.

В су, що такі дії невідомих осіб є перешкоджанням здійсненню правосуддя на визначених законом засадах, тиском на суддів шляхом погроз та протиправним впливом.

«Факти погроз та намагання вчинити розправу над суддями суду та їх близькими родичами набули системного та відвертого характеру як під час розгляду суддями справ, так і за наслідками їх розгляду», – наголошено у зверненні. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...