App Store Google Play

Невідомі погрожують завтра підірвати суд у Нікополі

03.12.2019 16:30
Невідомі погрожують завтра підірвати суд у Нікополі

Вища рада правосуддя невідкладно розгляне повідомлення суддів Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області про можливе здійснення терористичного акту в приміщенні суду. Про це повідомляє Українське право, передає Дніпроград.

Судді повідомили, що 30 листопада до них на гарячу лінію надійшло анонімне повідомлення про запланований на 4 грудня 2019 року терористичний акт у приміщенні суду.

У повідомленні послалися на розгляд судом кримінальної справи за обвинуваченням про незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами та умисне вбивство двох або більше осіб, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

У приміщенні Нікопольського міськрайонного суду після оголошення перерви в судовому засіданні у цій самій справі 30 листопада 2017 року стався вибух. Судді вважають, що відбуваються повторні спроби вчинити дії, небезпечні для життя та здоров’я не тільки суддів, працівників суду, а й інших людей, які відвідують суд. Зазначені дії можуть спричинити пошкодження майна або завдати інших тяжких наслідків з метою порушення громадської безпеки та залякування.

В су, що такі дії невідомих осіб є перешкоджанням здійсненню правосуддя на визначених законом засадах, тиском на суддів шляхом погроз та протиправним впливом.

«Факти погроз та намагання вчинити розправу над суддями суду та їх близькими родичами набули системного та відвертого характеру як під час розгляду суддями справ, так і за наслідками їх розгляду», – наголошено у зверненні. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...