App Store Google Play

Невідомі погрожують завтра підірвати суд у Нікополі

03.12.2019 16:30
Невідомі погрожують завтра підірвати суд у Нікополі

Вища рада правосуддя невідкладно розгляне повідомлення суддів Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області про можливе здійснення терористичного акту в приміщенні суду. Про це повідомляє Українське право, передає Дніпроград.

Судді повідомили, що 30 листопада до них на гарячу лінію надійшло анонімне повідомлення про запланований на 4 грудня 2019 року терористичний акт у приміщенні суду.

У повідомленні послалися на розгляд судом кримінальної справи за обвинуваченням про незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами та умисне вбивство двох або більше осіб, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

У приміщенні Нікопольського міськрайонного суду після оголошення перерви в судовому засіданні у цій самій справі 30 листопада 2017 року стався вибух. Судді вважають, що відбуваються повторні спроби вчинити дії, небезпечні для життя та здоров’я не тільки суддів, працівників суду, а й інших людей, які відвідують суд. Зазначені дії можуть спричинити пошкодження майна або завдати інших тяжких наслідків з метою порушення громадської безпеки та залякування.

В су, що такі дії невідомих осіб є перешкоджанням здійсненню правосуддя на визначених законом засадах, тиском на суддів шляхом погроз та протиправним впливом.

«Факти погроз та намагання вчинити розправу над суддями суду та їх близькими родичами набули системного та відвертого характеру як під час розгляду суддями справ, так і за наслідками їх розгляду», – наголошено у зверненні. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...