App Store Google Play

Міськрада далі "оптимізує" медзаклади - об'єднує і укрупнює

3 Грудень 15:45
Міськрада далі "оптимізує" медзаклади - об'єднує і укрупнює

У Дніпрі планують провести реорганізацію деяких медичних закладів. Така вимога галузевої реформи, яка з 1 квітня набуде чинності в Україні. У міській раді Дніпра запевняють – жодного медичного працівника чи відділення не скоротять, а якість послуг не постраждає, передає Дніпроград.

Зазначається, що у міській раді підготували проєкт рішення, який мають розглянути депутати. У ньому пропонують об’єднати міську дитячу лікарню № 2 та № 5. Наразі ці заклади знаходяться в одній будівлі. При цьому, у дитячій лікарні № 5 триває повна реконструкція.

«У лікарні будуть реабілітаційні відділення, у тому числі навіть давно забутий мешканцями нашого міста басейн. Після реконструкції, яку планують завершити у 2020 році, лікарню обладнають сучасними меблями та устаткуванням. У дитячій лікарні № 2 є хірургічні відділення, які переїдуть не до лікарні № 5, а до дитячої лікарні № 6. Зараз йдуть проєктні роботи щодо реконструкції останньої», – зазначив Андрій Бабський.

Також у проєкті передбачено об’єднання клінічної лікарні № 16 та міської лікарні № 15, через те, що остання зараз функціонує як невелика поліклініка. Її головний корпус на реконструкції, там буде хоспісний центр. Лікарню № 1 та лікарню № 9 також пропонують об’єднати – вони знаходяться на одній території.

Поліклініку № 5 (у минулому студентська поліклініка) пропонують об’єднати з поліклінікою № 2. За словами Андрія Бабського, усі студенти, які мешкають у Дніпрі, вже обрали собі сімейного лікаря і можуть отримувати медичну допомогу там, де їм зручно. «У результаті реорганізації місто отримає економію приблизно у 30 млн грн. Ці кошти підуть на оплату праці медичних працівників, на закупівлю обладнання та медикаментів», – додав заступник міського голови.

Такі зміни вплинуть на адміністрацію медзакладів: головних лікарів, бухгалтерів тощо.

«Щодо посади головного лікаря – так, вона у реорганізованих закладах скорочується. Але проводитиметься відкритий конкурс, тож усі вони зможуть претендувати на посаду керівника закладу охорони здоров’я», – сказав Андрій Бабський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...