App Store Google Play

Міськрада далі "оптимізує" медзаклади - об'єднує і укрупнює

03.12.2019 15:45
Міськрада далі "оптимізує" медзаклади - об'єднує і укрупнює

У Дніпрі планують провести реорганізацію деяких медичних закладів. Така вимога галузевої реформи, яка з 1 квітня набуде чинності в Україні. У міській раді Дніпра запевняють – жодного медичного працівника чи відділення не скоротять, а якість послуг не постраждає, передає Дніпроград.

Зазначається, що у міській раді підготували проєкт рішення, який мають розглянути депутати. У ньому пропонують об’єднати міську дитячу лікарню № 2 та № 5. Наразі ці заклади знаходяться в одній будівлі. При цьому, у дитячій лікарні № 5 триває повна реконструкція.

«У лікарні будуть реабілітаційні відділення, у тому числі навіть давно забутий мешканцями нашого міста басейн. Після реконструкції, яку планують завершити у 2020 році, лікарню обладнають сучасними меблями та устаткуванням. У дитячій лікарні № 2 є хірургічні відділення, які переїдуть не до лікарні № 5, а до дитячої лікарні № 6. Зараз йдуть проєктні роботи щодо реконструкції останньої», – зазначив Андрій Бабський.

Також у проєкті передбачено об’єднання клінічної лікарні № 16 та міської лікарні № 15, через те, що остання зараз функціонує як невелика поліклініка. Її головний корпус на реконструкції, там буде хоспісний центр. Лікарню № 1 та лікарню № 9 також пропонують об’єднати – вони знаходяться на одній території.

Поліклініку № 5 (у минулому студентська поліклініка) пропонують об’єднати з поліклінікою № 2. За словами Андрія Бабського, усі студенти, які мешкають у Дніпрі, вже обрали собі сімейного лікаря і можуть отримувати медичну допомогу там, де їм зручно. «У результаті реорганізації місто отримає економію приблизно у 30 млн грн. Ці кошти підуть на оплату праці медичних працівників, на закупівлю обладнання та медикаментів», – додав заступник міського голови.

Такі зміни вплинуть на адміністрацію медзакладів: головних лікарів, бухгалтерів тощо.

«Щодо посади головного лікаря – так, вона у реорганізованих закладах скорочується. Але проводитиметься відкритий конкурс, тож усі вони зможуть претендувати на посаду керівника закладу охорони здоров’я», – сказав Андрій Бабський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...