App Store Google Play

Міськрада далі "оптимізує" медзаклади - об'єднує і укрупнює

03.12.2019 15:45
Міськрада далі "оптимізує" медзаклади - об'єднує і укрупнює

У Дніпрі планують провести реорганізацію деяких медичних закладів. Така вимога галузевої реформи, яка з 1 квітня набуде чинності в Україні. У міській раді Дніпра запевняють – жодного медичного працівника чи відділення не скоротять, а якість послуг не постраждає, передає Дніпроград.

Зазначається, що у міській раді підготували проєкт рішення, який мають розглянути депутати. У ньому пропонують об’єднати міську дитячу лікарню № 2 та № 5. Наразі ці заклади знаходяться в одній будівлі. При цьому, у дитячій лікарні № 5 триває повна реконструкція.

«У лікарні будуть реабілітаційні відділення, у тому числі навіть давно забутий мешканцями нашого міста басейн. Після реконструкції, яку планують завершити у 2020 році, лікарню обладнають сучасними меблями та устаткуванням. У дитячій лікарні № 2 є хірургічні відділення, які переїдуть не до лікарні № 5, а до дитячої лікарні № 6. Зараз йдуть проєктні роботи щодо реконструкції останньої», – зазначив Андрій Бабський.

Також у проєкті передбачено об’єднання клінічної лікарні № 16 та міської лікарні № 15, через те, що остання зараз функціонує як невелика поліклініка. Її головний корпус на реконструкції, там буде хоспісний центр. Лікарню № 1 та лікарню № 9 також пропонують об’єднати – вони знаходяться на одній території.

Поліклініку № 5 (у минулому студентська поліклініка) пропонують об’єднати з поліклінікою № 2. За словами Андрія Бабського, усі студенти, які мешкають у Дніпрі, вже обрали собі сімейного лікаря і можуть отримувати медичну допомогу там, де їм зручно. «У результаті реорганізації місто отримає економію приблизно у 30 млн грн. Ці кошти підуть на оплату праці медичних працівників, на закупівлю обладнання та медикаментів», – додав заступник міського голови.

Такі зміни вплинуть на адміністрацію медзакладів: головних лікарів, бухгалтерів тощо.

«Щодо посади головного лікаря – так, вона у реорганізованих закладах скорочується. Але проводитиметься відкритий конкурс, тож усі вони зможуть претендувати на посаду керівника закладу охорони здоров’я», – сказав Андрій Бабський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...