App Store Google Play

Білорусь окуповано. Наступна Україна?

01.12.2019 18:00
Білорусь окуповано. Наступна Україна?

Кілька слів про акцію 8 грудня та протестний рух

Ми усвідомоюємо, що на черзі після Молдови та Білорусі у планах Москви є Україна. І нормандська зустріч є першим публічним актом у драмі капітуляції України.

Можливо нічого страшного і не озвучать, але почнеться гра на упокорення і обман українського народу. "Присплять лукаві, і в огні, її окраденою збудять"

Міліметр за міліметром рускій мір повертається в Україну. Все більше вата піднімає голову. Росія через агентуру веде Зе до катастрофи.

8 грудня ми повинні прийти до стін Банкової, щоб востаннє попередити Зе про наслідки. Привезе капітуляцію - буде новий Майдан.

Не тому що ми хочемо революції. Ні, ми не хочемо хаосу. Провокатором тут виступає виключно влада, яка іграми з Москвою, ставить під загрозу нашу державність і Конституцію. Захистити їх наш громадянський обов'язок.

Акції #РУХ_ОПОРУ_КАПІТУЛЯЦІЇ від червня до листопада показали, що ми можемо забезпечити належний рівень організації. РОК, як понадпартійна структура, яка в своєму складі, має прихильників різних проукраїнських політиків та партій, широко залучає всіх до протесту та робить все для єдності патріотичних сил. Досить конкурувати і мірятись рейтингами! Дійте!

8 грудня ми маємо показати високий рівень свідомості і самоорганізованості. Це акція громадського контролю над діями президента. І триватиме вона до оголошення результатів Нормандської зустрічі. Тобто мінімум добу. Деталі напередодні акції буде повідомлено. В цілому моду сказати, що акція вноситиме на першому етапі, як інформаційно - просвітницький характер. Брифінги, суспільні дискусії, формування мережі спротиву. Бойове злагодження)

Якщо результати зустріч в Нормандії будуть негативними для України то протест має всі шанси перерости у довгостроковий.

Ми усвідомлюємо всі загрози під час реалізації цих планів. Ніхто не хоче допомогти Росії перетворити в хаос. Однак, відсутність чітких кроків і дій від українського суспільства 8 грудня якраз віддає ініціативу повністю в руки ворогу. Якраз вакуум є добрим ґрунтом для диверсійних груп москви замаскованих під українських патріотів.

Для проведення акції Варта на Банковій залучено громадські, ветеранські організації та партії. Двері оргкомітету відкриті для всіх проукраїнських сил. Запрошення надіслано.

Знаю що 8 грудня під стіни ОПУ прийде багато українців, що Зе буде тричі думати чи зраджувати маючи уже розгорнутий передовий загін Майдану під своїм офісом.

#Ні_капітуляції

Разом переможемо.

Слава Україні!

Facebook автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...