App Store Google Play

Білорусь окуповано. Наступна Україна?

1 Грудень 18:00
Білорусь окуповано. Наступна Україна?

Кілька слів про акцію 8 грудня та протестний рух

Ми усвідомоюємо, що на черзі після Молдови та Білорусі у планах Москви є Україна. І нормандська зустріч є першим публічним актом у драмі капітуляції України.

Можливо нічого страшного і не озвучать, але почнеться гра на упокорення і обман українського народу. "Присплять лукаві, і в огні, її окраденою збудять"

Міліметр за міліметром рускій мір повертається в Україну. Все більше вата піднімає голову. Росія через агентуру веде Зе до катастрофи.

8 грудня ми повинні прийти до стін Банкової, щоб востаннє попередити Зе про наслідки. Привезе капітуляцію - буде новий Майдан.

Не тому що ми хочемо революції. Ні, ми не хочемо хаосу. Провокатором тут виступає виключно влада, яка іграми з Москвою, ставить під загрозу нашу державність і Конституцію. Захистити їх наш громадянський обов'язок.

Акції #РУХ_ОПОРУ_КАПІТУЛЯЦІЇ від червня до листопада показали, що ми можемо забезпечити належний рівень організації. РОК, як понадпартійна структура, яка в своєму складі, має прихильників різних проукраїнських політиків та партій, широко залучає всіх до протесту та робить все для єдності патріотичних сил. Досить конкурувати і мірятись рейтингами! Дійте!

8 грудня ми маємо показати високий рівень свідомості і самоорганізованості. Це акція громадського контролю над діями президента. І триватиме вона до оголошення результатів Нормандської зустрічі. Тобто мінімум добу. Деталі напередодні акції буде повідомлено. В цілому моду сказати, що акція вноситиме на першому етапі, як інформаційно - просвітницький характер. Брифінги, суспільні дискусії, формування мережі спротиву. Бойове злагодження)

Якщо результати зустріч в Нормандії будуть негативними для України то протест має всі шанси перерости у довгостроковий.

Ми усвідомлюємо всі загрози під час реалізації цих планів. Ніхто не хоче допомогти Росії перетворити в хаос. Однак, відсутність чітких кроків і дій від українського суспільства 8 грудня якраз віддає ініціативу повністю в руки ворогу. Якраз вакуум є добрим ґрунтом для диверсійних груп москви замаскованих під українських патріотів.

Для проведення акції Варта на Банковій залучено громадські, ветеранські організації та партії. Двері оргкомітету відкриті для всіх проукраїнських сил. Запрошення надіслано.

Знаю що 8 грудня під стіни ОПУ прийде багато українців, що Зе буде тричі думати чи зраджувати маючи уже розгорнутий передовий загін Майдану під своїм офісом.

#Ні_капітуляції

Разом переможемо.

Слава Україні!

Facebook автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...