App Store Google Play

У Дніпрі презентували мультимодальну транспортну модель міста та передмість: чи можливе впровадження?

29.11.2019 11:15
У Дніпрі презентували мультимодальну транспортну модель міста та передмість: чи можливе впровадження?

У Дніпра з’явилася мультимодальна транспортна модель міста та передмість. Це комп’ютерна програма з великими базами даних для розрахунку транспортної ситуації. Проте раніше у міськраді до таких інновацій були не готові. 

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу міськради.

За словами директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Ігоря Маковцева, модель дозволяє протестувати ту чи іншу ситуацію до її запровадження, тобто є можливість спочатку прорахувати дії і після цього вже ухвалювати найвдаліші рішення.

«Аби розуміти, що є проблемні вузли у транспортній мережі, не потрібно створювати моделі – достатньо вранці або ввечері виїхати в місто і відчути. Система дозволяє сформувати варіанти вирішення проблемних вузлів, тобто змоделювати, що відбуватиметься з транспортними потоками при запровадженні тих чи інших способів не в суб’єктивній площині. Оскільки ті чи інші дії можна перевірити за допомогою математичного інструменту у відповідній програмі», – підкреслив представник мерії.

Зі свого боку керівник компанії «А+С», розробник транспортної моделі для Дніпра Дмитро Беспалов зазначив, що створення мультимодальної транспортної моделі міста – загальноприйнятий підхід у світі. Це той інструмент, без якого неможливе доказове планування. Модель цілком описує логіку транспортної поведінки у місті.

«Для цього зібрали великий масив інформації, баз даних, провели соціологічне опитування мешканців міста та передмість щодо їхньої транспортної поведінки, замірили пасажиропотік та інтенсивність трафіків за допомогою спеціальних сервісів. Змінюючи щось у цій системі, можна аналізувати, що відбудеться перш ніж запровадити ті чи інші дії на практиці. Словом, модель дозволяє правильно прорахувати і ухвалити найбільш прагматичні управлінські рішення для покращення ситуації з транспортом у місті», – додав Дмитро Беспалов.

Співробітники департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міськради пройдуть навчання з користування згаданою моделлю, аби застосовувати її у роботі.

Варто зауважити, що вже п'ять років поспіль працівники того ж департаменту доводять неможливість і недоцільність впровадження електронних квитків і в той же час впевнені в успіху використання такої досконалої моделі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...