App Store Google Play

Дніпровські депутати просять грошей в Уряду і не чіпати підприємців

29.11.2019 12:00
Дніпровські депутати просять грошей в Уряду і не чіпати підприємців

Дніпровські депутати долучились до спротиву підприємців проти впровадження реєстраторів розрахункових операцій.
Так, на останній сесії вони проголосували за звернення до президента Володимира Зеленського щодо припинення дії ухвалених Верховною Радою законів №128-IX і № 129-IX, які викликали обурення у підприємців-спрощенців.

"Ми, депутати Дніпровської міської ради, просимо Вас, Володимире Олександровичу, сприяти наступним крокам. Перше, разом з Верховною Радою  знайти шляхи припинення дії законів №128-IX і № 129-IX, які збільшують фіскальні навантаження на підприємців. Провести додаткове вивчення і обговорення цих законів із залученням представників малого бізнесу, громадських активістів, фахівців-розробників моделі єдиного податку, яка працює в Україні вже багато років. Також ввести мораторій на перевірки малого бізнесу доти, поки не буде проведено реформування фіскальних органів", - йдеться в зверненні.

Ініціаторів звернення – активістів руху «Самозахист підприємців» підтримав навіть міський голова Дніпра Борис Філатов, який вже кілька років веде з ними запеклу боротьбу. 

Дніпровські ФОПи, як і їх колеги з усієї країни, завзято відстоюють своє право не показувати фіскальним органам обсяги продажів та походження товарів – саме з цією метою народні депутати ухвалили згадані закони. Втім, підприємці, а також міський голова та депутати переконані, що такі новації порушують права громадян.

Подібні звернення ухвалила вже ціла низка місцевих рад. 

Попри те, що зміни до податкового законодавства могли принести в міський бюджет додаткові кошти, депутати вирішили звернутись по гроші до керівництва держави.

Ще одне ухвалене звернення - до прем’єр-міністра та голови Верховної Ради з проханням переглянути бюджет на 2020 рік.
Депутати ремствують, що ухвалений бюджет зменшить доходи місцевого бюджету. Відтак, обранці вирішили просити у Кабміну та ВР зараховувати частину акцизного податку на пальне до місцевих бюджетів; установити розмір освітньої субвенції на 2020 рік в обсязі 105 млрд грн, що враховує підвищення заробітної плати педагогічним працівникам, а також компенсацію з державного бюджету в розмірі 14,6 млрд грн на підвищення зарплатні педагогічним працівникам дошкільної, позашкільної, професійно-технічної освіти, тренерам-викладачам дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Окрім того, міські обранці наполягають спрямувати 20 % коштів дорожньої субвенції до бюджетів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад; забезпечити оплату з кошторису країни гарантованих державних пільг, зокрема на проїзд і послуги зв’язку. А також передбачити на наступний рік додаткову дотацію на передані з державного бюджету видатки з утримання закладів освіти та охорони здоров’я в обсязі не менш ніж 20 млрд грн.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...