App Store Google Play

Дніпровські депутати просять грошей в Уряду і не чіпати підприємців

29.11.2019 12:00
Дніпровські депутати просять грошей в Уряду і не чіпати підприємців

Дніпровські депутати долучились до спротиву підприємців проти впровадження реєстраторів розрахункових операцій.
Так, на останній сесії вони проголосували за звернення до президента Володимира Зеленського щодо припинення дії ухвалених Верховною Радою законів №128-IX і № 129-IX, які викликали обурення у підприємців-спрощенців.

"Ми, депутати Дніпровської міської ради, просимо Вас, Володимире Олександровичу, сприяти наступним крокам. Перше, разом з Верховною Радою  знайти шляхи припинення дії законів №128-IX і № 129-IX, які збільшують фіскальні навантаження на підприємців. Провести додаткове вивчення і обговорення цих законів із залученням представників малого бізнесу, громадських активістів, фахівців-розробників моделі єдиного податку, яка працює в Україні вже багато років. Також ввести мораторій на перевірки малого бізнесу доти, поки не буде проведено реформування фіскальних органів", - йдеться в зверненні.

Ініціаторів звернення – активістів руху «Самозахист підприємців» підтримав навіть міський голова Дніпра Борис Філатов, який вже кілька років веде з ними запеклу боротьбу. 

Дніпровські ФОПи, як і їх колеги з усієї країни, завзято відстоюють своє право не показувати фіскальним органам обсяги продажів та походження товарів – саме з цією метою народні депутати ухвалили згадані закони. Втім, підприємці, а також міський голова та депутати переконані, що такі новації порушують права громадян.

Подібні звернення ухвалила вже ціла низка місцевих рад. 

Попри те, що зміни до податкового законодавства могли принести в міський бюджет додаткові кошти, депутати вирішили звернутись по гроші до керівництва держави.

Ще одне ухвалене звернення - до прем’єр-міністра та голови Верховної Ради з проханням переглянути бюджет на 2020 рік.
Депутати ремствують, що ухвалений бюджет зменшить доходи місцевого бюджету. Відтак, обранці вирішили просити у Кабміну та ВР зараховувати частину акцизного податку на пальне до місцевих бюджетів; установити розмір освітньої субвенції на 2020 рік в обсязі 105 млрд грн, що враховує підвищення заробітної плати педагогічним працівникам, а також компенсацію з державного бюджету в розмірі 14,6 млрд грн на підвищення зарплатні педагогічним працівникам дошкільної, позашкільної, професійно-технічної освіти, тренерам-викладачам дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Окрім того, міські обранці наполягають спрямувати 20 % коштів дорожньої субвенції до бюджетів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад; забезпечити оплату з кошторису країни гарантованих державних пільг, зокрема на проїзд і послуги зв’язку. А також передбачити на наступний рік додаткову дотацію на передані з державного бюджету видатки з утримання закладів освіти та охорони здоров’я в обсязі не менш ніж 20 млрд грн.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...