App Store Google Play

"Нормандія" близько. Що робимо

27.11.2019 18:15
"Нормандія" близько. Що робимо

Зараз перед країною чергове випробування Зеленським: зустріч 9 грудня "у Нормандському форматі", де ймовірні два сценарії: задоволення всіх вимог Росії з подальшою спробою імплементувати їх в українське конституційне поле або повна відмова від окупованих територій.

Про другий сценарій мало говорять, хоча я почув про нього в виступі одного наближеного до Володимира Зеленського депутата в емоційній промові на закритій від глядачів та преси конференції. Не можу стверджувати про те, що це найбільш ймовірний варіант, проте соціологія, яку начебто зробили на окупованих територіях, може бути аргументом для цього вибору. І його можуть в турборежимі протягнути через референдум та Верховну Раду. І вже на Новий Рік на Донбасі стоятимуть тіж самі російські війська офіційно.

Інший реальний варіант - згода на всі вимоги Росії, які вона неодноразово озвучували, плюс включення в поле перемовин газового кейсу. Мета Росії зараз зрозуміла: вона хоче контролю над Україною, перетворення нас в Малоросію. Оскільки проект Новоросія-2014 військовим шляхом реалізувати не вдалося, найбільш бажаний для них варіант - "повернення" нам окупованих територій Донбасу у вигляді троянського коня, коли владу там контролює Росія, проте в Конституції України зафіксоване право вето цих територій на стратегічні рішення України. І Росія як гарант дотримання цього.

Що відбудеться в цьому випадку:

1. Уявімо, що ми погоджуємося на це з розрахунку що колись відіграємо це назад, знову змінивши Конституцію (так може думати Зеленський і так турбопояснювати народу). Що завадить Росії офіційно розпочати війну проти України як "гаранта", якщо ми це зробимо? І хто в світі нас підтримає, якщо ми самі на це погодилися?

2. Інший варіант - нам доводиться з цим жити. Ухвалювати бюджет з врахуванням "особливої думки" цих територій, які будуть вимагати все більше грошей на "відновлення Донбасу ". Які заблокують будь-яку євроінтеграцію. Які будуть реально ворожим анклавом. І причиною майбутньої громадянської війни, яка все одно завершиться вторгненням Росії.

Це тільки два варіанти і тільки частина наслідків, які на нас чекають. Тому ми маємо не допустити того, щоб Зеленський підписав щось, що стане причиною національної катастрофи.

В нього серйозно падає підтримка, вчорашня соціологія це показала. При цьому реальної політичної альтернативи українці поки що не бачать, а "старі" партії довіру українців собі не повернули.

Саме тому виник Рух Опору Капітуляції, ми об'єдналися, щоб в цей, без пафосу, історичний момент бути координаційний центром державницьких сил. В нас немає амбіції стати черговою партією, на порядку денному зараз - порятунок України. Для цього ми робимо багато зусиль і треба щоб всі це розуміли: ми не політичний проект і нас не контролює ніхто з політиків чи олігархів, окрім тих, хто публічно представляє наш рух.

В найближчі дні ми оприлюднимо те, що можна назвати керівними органами #РОК - реально вважали не пріоритетним формалізацію роботи руху.

І продовжуємо готувати Варта на Банковій, нашу першу акцію реальної прямої дії, коли ми не дамо Зеленському спокійно повернутися з Нормандського саміту і, у випадку негативних для України рішень, готові до безстрокових та жорстких дій.

Чим нам можна допомогти:

1. Долучайтеся до нашої Варти. Ми маємо бути організованими і структурованими. Долучитися - тут: http://bit.ly/VartaROK

2. Фінансово підтримати - карта спецрахунку Благодійного Фонду «Мир і Ко» : 5169 3305 1985 2369 Кошти направляти з позначкою "на статутну діяльність".

3. Можна долучитися до однієї з організацій-засновників, наприклад, до нашого Націонал-консервативний Рух Прогресу. Окрім акцій в межах РОК в наших планах розвиток саме консервативного ідеологічного руху, просвітницькі та інформаційні заходи. Підписуйтесь на сторінку та пишіть в повідомлення.

В цілому поки все.
Боротьба триває!

Рух опору капітуліції

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...