App Store Google Play

«Немає світла, води та опалення». У Спаському щодня вимикають світло на 9 годин

27.11.2019 12:15
«Немає світла, води та опалення». У Спаському щодня вимикають світло на 9 годин

У селі Спаському на Січеславщині упродовж близько двох місяців щодня вимикають світло на 9 годин. Через це підприємства та заклади або не працюють зовсім, або працюють за спеціальним графіком. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

«Немає світла, води та опалення. Пошта, лікарня та магазини працюють кілька годин на день», – розповіла мешканка села Спаського Наталія Винниченко.

Жінка скаржиться, що 6 днів на тиждень, з 9-Ї ранку до 6-Ї вечора відключають світло. За її словами, без електрики немає опалення. Механізм газового котла не дозволяє розподіляти воду по трубах.

«Котли у нас електричні, вода? Ми не можемо користуватися водою, тому що насосні станції не працюють без електроенергії. Тільки сьогодні купили генератор на дитячий садочок, діти спали в холоді. Підприємства не працюють. Я, наприклад, приходжу з роботи, а в мене в холодильнику гриби ростуть, тому що холодильник не встигає набирати температуру. Ми розуміємо, що оці мережі потрібно робити, ми просимо, щоб устаткували графік цього відключення», – зазначила Наталія Винниченко.

За словами начальника Новомосковського РЕМ Сергія Чистякова, у селі Спаському виконують планові роботи з реконструкції лінії електромереж. Вона йде від селища Хутірського і живить Спаське. Посадовець говорить, що декілька років тому в селі реконструювали розподільну мережу, а живильна - залишилася стара. Вона не витримувала напругу.

«У 2017-у році вона вимикалася майже 15 раз аварійно. Тобто надійна мережа в середині села й ненадійне живлення. При тому одна лінія, без резервування. Тому був виконаний проєкт, який передбачав повну реконструкцію 67-ї лінії, і зробити одразу дві лінії. Стабільність електропостачання села зросте. За проєктом, час реконструкції - три з половиною місяці. Ми знайшли варіант, щоб не 3 місяці вимикати світло, тому що без вимикання не можливо змінити ні дроти, ні опори.  Майже півтора місяця ми робили ділянку без вимикання світла, а зараз ми вийшли на кінцеві ділянки, де реконструкція без виключення не можлива», – зауважив начальник розподільних електромереж Новомосковська Сергій Чистяков.

За словами Сергія Чистякова, роботи з реконструкції планують завершити до кінця грудня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...