App Store Google Play

Міськрада Дніпра відмовилась повернути людям дешеве тепло

27.11.2019 19:15
Міськрада Дніпра відмовилась повернути людям дешеве тепло

Міська рада Дніпра відмовилась підтримати петицію про поновлення постачання тепла мешканцям Лівого берега від Придніпровської ТЕЦ. За те, щоб піти назустріч громадянам проголосували лише 12 депутатів з понад півсотні присутніх.

Міський голова Борис Філатов мотивує відмову відсутністю технічної можливості, аварійними трубами  та тим, що нібито за дешевий тариф мешканців Лівобережжя «мусили доплачувати мешканці правого берега». На додачу, Придніпровська ТЕЦ розповсюдила інформацію, що вже найближчим часом планує зупинити роботу. За цю зачіпку і ухопився городничий Дніпра, стверджуючи, що завдяки своєму управлінському таланту ще місяць тому мерія спрацювала  «на випередження» і перевела частину Лівобережжя на вдвічі дорожче для споживача газове опалення.

Рішення про призупинення роботи в ДТЕК дійсно було ухвалене 22 листопада. Працюватимуть лише два з п’яти блоків. В компанії наголосили, що це – вимушений захід і ТЕЦ відновить роботу щойно з’являться відповідні заявки системного оператора.

Водночас, в листі енергокомпанії не йдеться про припинення подачі тепла дніпрянам, ба більше: ТЕЦ продовжує подавати тепло мешканцям Придніпровська та ж/м Сонячний – близько 30 тисячам абонентів.

Аргументи Бориса Філатова  - маніпуляція, впевнені депутати-опозиціонери. Інформація про те, що різниця вартості тарифів покривається з бюджету є міфом, наголосив депутат Олександр Акуленко.

За його словами Теплоенерго отримує вп’ятеро більше дотацій, ніж Коменергосервіс. Останнє комунальне підприємство і постачало недороге тепло від Придніпровки.

«Теплоенерго отримує 134 млн.грн дотацій, в той час, як Коменергосервіс – лише 25 млн», - наголосив він.

Втім, депутатський корпус не дослухався ані до аргументів окремих депутатів, ані до людей, які зранку прийши під стіни мерії. Вартітсть тепла для колишніх абонентів ТЕЦ не зменшиться, натомість вже днями ухвалять єдиний для всіх містян тариф.

Теги: ТЕЦ, ДТЕК, тариф

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...