App Store Google Play

У Дніпровській установі виконання покарань ув'язнених тримають у метрових клітках

26.11.2019 09:45
У Дніпровській установі виконання покарань ув'язнених тримають у метрових клітках

Під час моніторингового візиту представників омбудсмена до ДУ «Дніпровська установа виконання покарань (№ 4)» на Дніпропетровщині виявили кілька грубих порушень вимог законодавства. Про це повідомляє пресслужба Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, передає Дніпроград.

На території першого та десятого режимах корпусів установи під час моніторингу виявили заґратовані приміщення, які персонал установи називає «стаканами». У цих клітках засудженні та особи, взяті під варту, можуть тільки стояти. Моніторингова група розцінюється утримання в таких клітках як катування.

За словами одного із засуджених, до нього застосовували фізичну силу та спеціальні засоби. А у приміщенні палати медичного ізолятора знайшли іншого засудженого, якого два місяці попри захворювання на туберкульоз не направляли до спеціалізованої лікарні.

Медичний персонал також не оглядає засуджених та осіб, узятих під варту, під час надходження їх до установи.

Засуджених годують зіпсутими продуктами, зокрема відтермінованими мʼясними консервами. Засуджені скаржились на погану якість приготовленої їжі.

Також в установі не працює лазня, прання білизни «здійснюється лише для окремих категорій увʼязнених».

Також за результатами візиту виявили порушення вимог щодо роздільного утримання засуджених і осіб, узятих під варту, та норми площі на одного увʼязненого.

«Окремі камери перенаселені та потребують ремонту. Жахливий стан електромереж може призвести до пожежі», - наголошують в омбудсмена.

Також під час візиту виявили поодинокі випадки порушення трудових прав засуджених, не було укладено строкові трудові договори.

В омбудсмена повідомили, що за результатом моніторингового візиту спрямують звіт до Міністерства юстиції про виявлені порушень прав засуджених.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...