App Store Google Play

Владислав Мельничук розповів подробиці нападу

25.11.2019 09:45
Владислав Мельничук розповів подробиці нападу

Постраждалий від нападу 22 листопада активіст Владислав Мельничук розповів подробиці події. За його словами, у побитті брали участь члени ГО "С14", але сама організація не була ініціатором таких дій та вже виключила з руху організотора нападу. Про це йдеться на сторінці активіста у Фейсбук, передає Дніпроград.

"Напередодні, ввечері 22 листопада о 21:30 в “Просвіті” відбулася зустріч з представником "С14". Він висунув претензії щодо організації заходу "Майдан. Усна історія", який відбувся за день до цього. Раніше я публічно запитав, чому Суспільство майбутнього, що є політичним рухом активістів С14, ставить свій логотип на захід, що організовується громадськими організаціями. Представник С14 звинуватив мене в публічній критиці політичного руху та начебто в неналежній організації заходу", - розповів голова Спільноти Активної Молоді.

Коли діалог закінчився і представник С14 вийшов з приміщення, в кабінет увірвались п’ятеро людей в балаклавах та здійснили напад і побиття Владислава Мельничук та Вірослава Цюп'яка. В кімнаті також знаходилось ще двоє дівчат, представниць організації САМ, які стали свідками подій.

"Рух С14 зі свого боку визнав власну причетність та відповідальність за організацію побиття. За їх словами, двоє з учасників побиття дійсно є їхніми активістами. Дії яких були абсолютно неприпустимими та самовільними. Організатор нападу виключений з руху. С14 засуджує своїх активістів та приносить вибачення. Ми вдячні руху С14 за адекватну реакцію. Претензій до самого руху С14 ми не маємо", - наголосив Владислав Мельничук.

Водночас активісти вимагають законного розслідування інциденту від правоохоронних органів, щоб всі причетні до нападу були встановлені та понесли відповідальність.

Нагадаємо, поліція відкрила кримінальне провадження за фактом побиття Владислава Мельничука. Слідчі кваліфікували напад на чоловіка як хуліганство та відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...