App Store Google Play

Резерв десанту першої черги після навчальних зборів повернувся на Січеславщину

22 Листопада 17:15
Резерв десанту першої черги після навчальних зборів повернувся на Січеславщину

250 резервістів оперативного резерву першої черги завершили навчальні збори у 25-й окремій повітрянодесантній бригаді, що на Січеславщині. Під час двотижневих зборів резервісти здійснили десантування парашутним та безпарашутним способом, а також виконали нічні та денні стрільби зі штатного озброєння БМП-2 і стрілецької зброї. Про це повідомили на сторінці Фейсбук Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, передає Дніпроград.

Крім цього, резервісти відновили знання із тактики ведення бою та навички з евакуації умовно пораненого з «червоної зони» і надання домедичної допомоги при травмах та пораненнях.

Після проведення відповідної підготовки, резервісти здійснили стрибки з вертольота Мі-8 з висоти 600 метрів, а ті, хто виконував свій перший стрибок — 800 метрів. Крім цього, було відпрацьовано безпарашутне десантування із вертольота Мі-8 за допомогою системи «КАНАТ» з висоти 20 метрів.

Переважна більшість учасників зборів мають бойовий досвід і воювали у складі бригади, проте із задоволенням беруть участь у зборах оперативного резерву першої черги.

Молодший сержант Олександр Малофеєв 2014-го у складі бригади визволяв Слов’янськ, перше поранення дістав під Ямполем, друге — на Бутівці. У зборах ОР-1 бере участь не вперше, розповідає що із нетерпінням чекав на виклик з військкомату.

"Навчання — необхідні. Адже шостий рік іде війна, все дуже сильно змінилося. Я особисто демобілізувався 2015-го. Озброєння змінилося, професійні навички військовослужбовців бригади суттєво підвищилися — контрактники 25-ки привозять зі змагань перші місця. Бригада дуже багато чому навчилася і набула величезного досвіду, тому є сенс сюди приїжджати і переймати цей досвід. Ми чекаємо на збори, із задоволенням беремо в них участь, тому що у цьому є потреба. Війна триває й існує велика загроза «гарячої фази», і про це слід пам’ятати. Треба готуватися, адже поважають сильних, і досвід Сирії показує, що окрім нас самих, державу ніхто ззовні захищати не буде", — поділився враженнями від зборів Олександр Малофеєв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...