App Store Google Play

Резерв десанту першої черги після навчальних зборів повернувся на Січеславщину

22.11.2019 17:15
Резерв десанту першої черги після навчальних зборів повернувся на Січеславщину

250 резервістів оперативного резерву першої черги завершили навчальні збори у 25-й окремій повітрянодесантній бригаді, що на Січеславщині. Під час двотижневих зборів резервісти здійснили десантування парашутним та безпарашутним способом, а також виконали нічні та денні стрільби зі штатного озброєння БМП-2 і стрілецької зброї. Про це повідомили на сторінці Фейсбук Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, передає Дніпроград.

Крім цього, резервісти відновили знання із тактики ведення бою та навички з евакуації умовно пораненого з «червоної зони» і надання домедичної допомоги при травмах та пораненнях.

Після проведення відповідної підготовки, резервісти здійснили стрибки з вертольота Мі-8 з висоти 600 метрів, а ті, хто виконував свій перший стрибок — 800 метрів. Крім цього, було відпрацьовано безпарашутне десантування із вертольота Мі-8 за допомогою системи «КАНАТ» з висоти 20 метрів.

Переважна більшість учасників зборів мають бойовий досвід і воювали у складі бригади, проте із задоволенням беруть участь у зборах оперативного резерву першої черги.

Молодший сержант Олександр Малофеєв 2014-го у складі бригади визволяв Слов’янськ, перше поранення дістав під Ямполем, друге — на Бутівці. У зборах ОР-1 бере участь не вперше, розповідає що із нетерпінням чекав на виклик з військкомату.

"Навчання — необхідні. Адже шостий рік іде війна, все дуже сильно змінилося. Я особисто демобілізувався 2015-го. Озброєння змінилося, професійні навички військовослужбовців бригади суттєво підвищилися — контрактники 25-ки привозять зі змагань перші місця. Бригада дуже багато чому навчилася і набула величезного досвіду, тому є сенс сюди приїжджати і переймати цей досвід. Ми чекаємо на збори, із задоволенням беремо в них участь, тому що у цьому є потреба. Війна триває й існує велика загроза «гарячої фази», і про це слід пам’ятати. Треба готуватися, адже поважають сильних, і досвід Сирії показує, що окрім нас самих, державу ніхто ззовні захищати не буде", — поділився враженнями від зборів Олександр Малофеєв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...