App Store Google Play

Суд скасував призначення Пісчанської директором музею ім.Д.Яворницького

21.11.2019 20:30
Суд скасував призначення Пісчанської директором музею ім.Д.Яворницького

Дніпропетровський окружний адміністративний суд задовольнив позов завідувачки "Садиби Дмитра Яворницького" Яни Тимошенко, пов’язаний зі скандальним конкурсом на посаду директора Дніпропетровського національного історичного музею ім.Д.І.Яворницького. Про це Яна Тимошенко повідомила на своїй сторінці в Фейсбук.

У позовній заяві вона вимагала скасувати рішення конкурсної комісії та розпорядження голови облради щодо призначення на посаду директора Історичного музею імені Дмитра Яворницького Юлії Пісчанської.

Заслухавши матеріали справи, суд задовольнив три позовні вимоги: визнав незаконним рішення конкурсної комісії з добору директора Національного історичного музею ім. Д.Яворницького; визнав незаконним та скасував рішення обласної ради про призначення Юлії Пісчанської директом історичного музею, а також зобов'язав Дніпропетровську обласну раду провести новий конкурс на заміщення посади директора історичного музею.

Нагадаємо, Пісчанську обрали директоркою за зачиненими дверима, хоча вона вказала неправдиві дані в документах. Судовий розгляд тривав майже рік.

«Я це змогла зробити, тому що поруч зі мною були друзі, професіонали. Перш за все, я дякую адвокату, другу музея, дуже порядній та гарній людині Євгену Большакову. Це, безумовно, його перемога як професіонала. Я вже порівняла його з лікарем, спокійним, зваженим і дуже розумним, який завжди поруч і готовий допомогти. Саме так його я відчувала», - подякувала Яна адвокату, який захищав в суді її інтереси.

Тимошенко тішиться з того, що суд ухвалив справедливе рішення і саме в День гідності та свободи.

«Я дуже радію, що цей позов залишив мені віру в закон і справедливість. І в наші суди! Для мене це важливо, щоб рухатись далі.
Тим більше важлива ця перемога в День гідності та свободи! І це надає віру всім нам в Перемогу закона, професіоналізма та порядності», - додала вона.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...