App Store Google Play

Більше півтисячі дніпрян вийшли на акцію "Ми маємо гідність"

21.11.2019 21:30
Більше півтисячі дніпрян вийшли на акцію "Ми маємо гідність"

Сьогодні, у день Свободи та Гідності, на площі біля ДніпроОДА небайдужі дніпряни зібралися на віче "Ми маємо гідність". Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Попри холод зібралося близько півтисячі громадян. Віче традиційно розпочали з державного гімну, після чого слово взяв військовий капелан Дмитро Поворотний і прочитав молитву за душі Небесної сотні. 

“21 листопада, день повелителя небесного воїнства архангела Михаїла, став знаковим у релігійному та історичному вимірі. У цей день розпочалися дві революції - Помаранчева та Революція Гідності, і за наказом президента цей день став Днем Свободи та Гідності. І сьогодні ми зібралися тут засвідчити, що ми будемо боротися з неправдою і переможемо. Ми зібралися також, щоб згадати наших побратимів, які відійшли у вічність в боротьбі з неправдою. Згадаймо їх у молитві!”, - зазначив Дмитро Поворотний.

Із промовою виступали добровольці-військовослужбовці. Зокрема, громадський активіст і доброволець Олег Чистопольцев наголосив, що влада робить те, що дозволяють їй люди. 

“Ми сюди прийшли показати владі ті червоні лінії, за які не можна заступати. На жаль, при владі є люди, для яких України - це лише територія проживання і територія, де вони заробляють гроші. А зараз йде війна не тільки за території, а за наш цивілізаційний вибір, за наше майбутнє і майбутнє наших дітей. Не все в світі вимірюється грошами! Тож давайте контролювати владу, бо це обов’язок громадян України”, - підкреслив військовослужбовець.

Про події шестирічної давнини нагадав і координатор Руху Опору Капітуляції у Дніпрі Андрій Денисенко.

“Найважчим було підвестися з колін і стати на захист України саме на Майдані. В такий самий лютий мороз і вітер як і сьогодні, в таку ж саме темряву, яка запанувала над Україною під час режиму Януковича. Подивіться, що сталося зараз. На жаль, справу Майдану не завершено, на жаль при владі знову опинилися молоді регіони. Під маскою слуг народу до влади проникла рашистська агентура і веде нас до системної капітуляції”, - сказав Денисенко.

Протистояти злочинній владі, на думку політика, можна лише об’єднавши зусилля.

“Я вірю в перемогу України, я вірю в те, що ми зможемо їх зупинити, зможемо зупинити капітуляцію так само, як зупинили путіна. Як зупинили російську окупацію тоді, в 2014-15 роках, і великою мірою це було зроблено завдяки дніпрянам. Друзі мої, готуйтесь до акції прямої дії. Єднаймося! Бо тільки єдність в змозі захистити нашу національну Гідність і захисти свободу нашої нації”, - наголосив Андрій Денисенко.

Він також закликав дніпрян завітати до Києва 8 грудня, напередодні саміту "нормандської четвірки", на акцію “Варта на Банковій”.

ФОТО: Ольга ДІКАЯ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...