App Store Google Play

Більше півтисячі дніпрян вийшли на акцію "Ми маємо гідність"

21 Листопада 21:30
Більше півтисячі дніпрян вийшли на акцію "Ми маємо гідність"

Сьогодні, у день Свободи та Гідності, на площі біля ДніпроОДА небайдужі дніпряни зібралися на віче "Ми маємо гідність". Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Попри холод зібралося близько півтисячі громадян. Віче традиційно розпочали з державного гімну, після чого слово взяв військовий капелан Дмитро Поворотний і прочитав молитву за душі Небесної сотні. 

“21 листопада, день повелителя небесного воїнства архангела Михаїла, став знаковим у релігійному та історичному вимірі. У цей день розпочалися дві революції - Помаранчева та Революція Гідності, і за наказом президента цей день став Днем Свободи та Гідності. І сьогодні ми зібралися тут засвідчити, що ми будемо боротися з неправдою і переможемо. Ми зібралися також, щоб згадати наших побратимів, які відійшли у вічність в боротьбі з неправдою. Згадаймо їх у молитві!”, - зазначив Дмитро Поворотний.

Із промовою виступали добровольці-військовослужбовці. Зокрема, громадський активіст і доброволець Олег Чистопольцев наголосив, що влада робить те, що дозволяють їй люди. 

“Ми сюди прийшли показати владі ті червоні лінії, за які не можна заступати. На жаль, при владі є люди, для яких України - це лише територія проживання і територія, де вони заробляють гроші. А зараз йде війна не тільки за території, а за наш цивілізаційний вибір, за наше майбутнє і майбутнє наших дітей. Не все в світі вимірюється грошами! Тож давайте контролювати владу, бо це обов’язок громадян України”, - підкреслив військовослужбовець.

Про події шестирічної давнини нагадав і координатор Руху Опору Капітуляції у Дніпрі Андрій Денисенко.

“Найважчим було підвестися з колін і стати на захист України саме на Майдані. В такий самий лютий мороз і вітер як і сьогодні, в таку ж саме темряву, яка запанувала над Україною під час режиму Януковича. Подивіться, що сталося зараз. На жаль, справу Майдану не завершено, на жаль при владі знову опинилися молоді регіони. Під маскою слуг народу до влади проникла рашистська агентура і веде нас до системної капітуляції”, - сказав Денисенко.

Протистояти злочинній владі, на думку політика, можна лише об’єднавши зусилля.

“Я вірю в перемогу України, я вірю в те, що ми зможемо їх зупинити, зможемо зупинити капітуляцію так само, як зупинили путіна. Як зупинили російську окупацію тоді, в 2014-15 роках, і великою мірою це було зроблено завдяки дніпрянам. Друзі мої, готуйтесь до акції прямої дії. Єднаймося! Бо тільки єдність в змозі захистити нашу національну Гідність і захисти свободу нашої нації”, - наголосив Андрій Денисенко.

Він також закликав дніпрян завітати до Києва 8 грудня, напередодні саміту "нормандської четвірки", на акцію “Варта на Банковій”.

ФОТО: Ольга ДІКАЯ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...