App Store Google Play

Дніпровські активісти закликають небайдужих містян на віче «Ми маємо гідність»

20 Листопада 10:00
Дніпровські активісти закликають небайдужих містян на віче «Ми маємо гідність»

Дніпро завжди було в авангарді у боротьбі за Незалежну та Соборну Україну. Ми є невід’ємною частиною перемоги Майдану, ми є непорушною фортецею у боротьбі із окупантом. І сьогодні ми не маємо права стояти осторонь.

Так вважають активісти Руху опору капітуляції з Дніпра Юрій Якуба, Олег Чистопольцев, Олександр Соболь та Тимофій Хом'як. Напередодні, 19 листопада вони поширили спільне звернення до усіх небайдужих мешканців міста із закликом проявити єдність та гідність у боротьбі за незалежність України.

«Єдність та Гідність стали запорукою нашої перемоги над проросійським режимом Януковича. Єдність та Гідність дали нам сил на відсіч російській збройної агресії. Єдність та Гідність – наша зброя і проти сьогоднішніх спроб реалізувати російський сценарій «примирення»», - йдеться в заяві.

Активісти нагадують, що шість років тому в цей день українці об’єднались заради спільної мети – відстояти право власноруч визначати своє майбутнє. Але на жаль, за шість років складних випробувань та війни з російським окупантом, небайдужі громадяни знов змушені відстоювати свій цивілізаційний вибір.

«Повернення в Україну одіозних поплічників режиму Януковича та посилення їх впливу на державні інститути, ревізія зовнішньополітичного вектору розвитку України і відсутність чіткого плану повернення окупованих територій, зневага до ветеранів та знецінення добровольців, байдуже ставлення до питань національної ідентичності – тривожні сигнали, які свідчать про небажання влади дослухатися до реальних цінностей та ідеалів суспільства», - наголошують активісти.

Нагадаємо, віче "Ми маємо гідність" заплановане на 21 листопада, о 19:00 на площі під ОДА. Організаторами заходу є Рух опору капітуляції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...