App Store Google Play

Дніпровські активісти закликають небайдужих містян на віче «Ми маємо гідність»

20.11.2019 10:00
Дніпровські активісти закликають небайдужих містян на віче «Ми маємо гідність»

Дніпро завжди було в авангарді у боротьбі за Незалежну та Соборну Україну. Ми є невід’ємною частиною перемоги Майдану, ми є непорушною фортецею у боротьбі із окупантом. І сьогодні ми не маємо права стояти осторонь.

Так вважають активісти Руху опору капітуляції з Дніпра Юрій Якуба, Олег Чистопольцев, Олександр Соболь та Тимофій Хом'як. Напередодні, 19 листопада вони поширили спільне звернення до усіх небайдужих мешканців міста із закликом проявити єдність та гідність у боротьбі за незалежність України.

«Єдність та Гідність стали запорукою нашої перемоги над проросійським режимом Януковича. Єдність та Гідність дали нам сил на відсіч російській збройної агресії. Єдність та Гідність – наша зброя і проти сьогоднішніх спроб реалізувати російський сценарій «примирення»», - йдеться в заяві.

Активісти нагадують, що шість років тому в цей день українці об’єднались заради спільної мети – відстояти право власноруч визначати своє майбутнє. Але на жаль, за шість років складних випробувань та війни з російським окупантом, небайдужі громадяни знов змушені відстоювати свій цивілізаційний вибір.

«Повернення в Україну одіозних поплічників режиму Януковича та посилення їх впливу на державні інститути, ревізія зовнішньополітичного вектору розвитку України і відсутність чіткого плану повернення окупованих територій, зневага до ветеранів та знецінення добровольців, байдуже ставлення до питань національної ідентичності – тривожні сигнали, які свідчать про небажання влади дослухатися до реальних цінностей та ідеалів суспільства», - наголошують активісти.

Нагадаємо, віче "Ми маємо гідність" заплановане на 21 листопада, о 19:00 на площі під ОДА. Організаторами заходу є Рух опору капітуляції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...