App Store Google Play

Дніпровські активісти закликають небайдужих містян на віче «Ми маємо гідність»

20.11.2019 10:00
Дніпровські активісти закликають небайдужих містян на віче «Ми маємо гідність»

Дніпро завжди було в авангарді у боротьбі за Незалежну та Соборну Україну. Ми є невід’ємною частиною перемоги Майдану, ми є непорушною фортецею у боротьбі із окупантом. І сьогодні ми не маємо права стояти осторонь.

Так вважають активісти Руху опору капітуляції з Дніпра Юрій Якуба, Олег Чистопольцев, Олександр Соболь та Тимофій Хом'як. Напередодні, 19 листопада вони поширили спільне звернення до усіх небайдужих мешканців міста із закликом проявити єдність та гідність у боротьбі за незалежність України.

«Єдність та Гідність стали запорукою нашої перемоги над проросійським режимом Януковича. Єдність та Гідність дали нам сил на відсіч російській збройної агресії. Єдність та Гідність – наша зброя і проти сьогоднішніх спроб реалізувати російський сценарій «примирення»», - йдеться в заяві.

Активісти нагадують, що шість років тому в цей день українці об’єднались заради спільної мети – відстояти право власноруч визначати своє майбутнє. Але на жаль, за шість років складних випробувань та війни з російським окупантом, небайдужі громадяни знов змушені відстоювати свій цивілізаційний вибір.

«Повернення в Україну одіозних поплічників режиму Януковича та посилення їх впливу на державні інститути, ревізія зовнішньополітичного вектору розвитку України і відсутність чіткого плану повернення окупованих територій, зневага до ветеранів та знецінення добровольців, байдуже ставлення до питань національної ідентичності – тривожні сигнали, які свідчать про небажання влади дослухатися до реальних цінностей та ідеалів суспільства», - наголошують активісти.

Нагадаємо, віче "Ми маємо гідність" заплановане на 21 листопада, о 19:00 на площі під ОДА. Організаторами заходу є Рух опору капітуляції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...