Не зважаючи на відсутність збірників, в складах обох команд були чимало виконавців, які приймали участь у грі, що закінчилася з рахунком 4:1 на користь «Зорі» — у господарів Гуйе, Шаповал, Лопирьонок, Когут, Сніжко і автор голу Коркішко, а у луганчан таких гравців було одразу вісім, до яких додалися Арвеладзе, Будківський і Громов. Також зазначимо, що у складі дніпрян участь у грі не приймали Сафронов, Куліш, Кравченко і Польовий, проте в запасі опинився Чичиков, який пропустив через травму кілька тижнів.

Початок гри був за гостями, які більше тримали м’яч і володіли територіальною перевагою. Що правда, по справжньому у луганчан до середини тайму був лише один гольовий момент, коли Громов бив головою з лінії воротарського майданчику, замикаючи навіс з лівого флангу Михайличенка, але м’яч пройшов над поперечиною. Був ще удар Хомченовського з кута штрафного майданчику, але дуже неточний. У дніпрян фактично перша спроба завдати удар закінчилася призначеним Віталієм Романовим пенальті – захисник гостей перервав рукою постріл Когута. Сам Когут підійшов виконувати 11-метровий удар, але переграти з першої спроби голкіпера «Зорі» Ігорю не вдалося, і тільки після добивання м’яч опинився у сітці.

Проте господарі вели у рахунку недовго. За 5 хвилин дніпряни подавали кутовий, який закінчився тим, що м’яч відскочив до Громова, а той пройшовши до середини поля, побачив, що Кліщук вийшов далеко з воріт і вирішив завдати удар прямо з центрального кола, забивши гол-красень – 1:1. За хвилину здалося, що гості знову зіграли рукою у власному штрафному майданчику, але цього разу арбітр пенальті не призначив.

У перерві команди провели чисельні заміни. Господарі змінили голкіпера, Логінова, який отримав пошкодження, двох центральних півзахисників, а крім того напад, куди змістився Коркішко, а позицію якого зайняв Чичиков. Саме Коркішко і вивів дніпрян знову вперед, відзначивсь у воротах «Зорі», як і два тижні тому. До голу призвів стандарту виконанні Загальського, і атака другим темпом, в результаті якої Вакулко вивів Коркішка на порожні ворота. Але, як і у першому таймі, господарі не довго вели рахунку – партнери вивели на побачення із Юрчуком Хомченовського, який спокійно пробив у дальній кут - 2:2.

Луганчани продовжили більше володіти м’ячем, у той час, як спортклубівці намагалися використати контратаки. Останні хвилини матчу пройшли у супроводі атак луганчан, але спортклубівці більше помилок у захисті не припускалися, і зуміли відстояти нічию у контрольному матчі з одним з лідерів чемпіонату.