App Store Google Play

У Дніпрі шукають приміщення для створення музею пам’яті жертв Голодомору

15.11.2019 17:00
У Дніпрі шукають приміщення для створення музею пам’яті жертв Голодомору

У Дніпрі ініціюють створення окремого тематичного музею пам’яті жертв Голодомору. Про це повідомляє Суспільне Дніпро, передає Дніпроград.

«Нашій області, яка була однією з найбільш постраждалих від цієї трагедії, потрібен окремий тематичний музей пам’яті жертв Голодомору, оскільки це є наше коріння, яке ми не маємо забувати. Це трагедія, котра спричинила велику травму багатьом сім’ям. Ми сподіваємось, що нас підтримає область. Ми вже маємо підтримку з Києва, підтримку діаспорян», – повідомила Лілія Богачева.

За її словами, наразі триває пошук приміщення для музею. На думку ініціаторів, заклад має розташовуватись на території міста, один з варіантів - в Індустріальному парку на лівому березі.

Ідея знайшла підтримку в міської влади, заявив секретар міськради Олександр Санжара. Мерія готова допомогти з приміщенням та розглянути можливість співфінансування проєкту.

«Він має відображати усі події, які трапилися на території Дніпропетровської області в ті часи, тож це питання регіону, але місто буде допомагати максимально», – зауважив Олександр Санжара.

Керівництво столичного Національного музею Голодомору-геноциду обіцяє допомогти зі створенням експозицій і передати музеєві в Дніпрі частину матеріалів.

«Ми з радістю допоможемо та передамо матеріали, які стосуються саме Дніпропетровщини, аби створити тут регіональний музей геноциду», – сказала директорка Національного музею Голодомору-геноциду Олеся Стасюк.

Наразі в Україні діє два регіональні музеї, присвячені темі Голодомору , – в Хмельницькій та Полтавській областях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...