App Store Google Play

Дніпроводоканал купив у імпортера хлор на чверть дорожче, ніж колеги з області у Коломойського

14 Листопада 18:45
Дніпроводоканал купив у імпортера хлор на чверть дорожче, ніж колеги з області у Коломойського

КП «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради 12 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «Зовнішагротранс-1» рідкого хлору на 83,29 млн грн. Про це повідомляють Наші Гроші, передає Дніпроград.

До кінця 2021 року поставлять 1 820 т рідкого хлору вищого ґатунку невідомого виробництва по 45 763 грн./т, з яких 1 700 т – у контейнерах і 120 т – у балонах.

Того ж дня КП «Аульський водовід» Дніпропетровської облради замовило виробнику АТ «Дніпроазот» такий рідкий хлор на поточний рік на 27% дешевше – по 35 904 грн./т.

Сам «Дніпроводоканал» у березні замовляв фірмі «Зовнішагротранс-1»  угорський рідкий хлор у контейнерах і балонах на 15% дешевше – по 39 800 грн./т. При цьому відтоді курс євро навпаки знизився на 10% (договірні ціни прив’язані до курсу євро).

Переможна пропозиція була всього на 2% нижчою від очікуваної вартості закупівлі.

Як і навесні, єдиного українського виробника хлору «Дніпроазот» Ігоря Коломойського не допустили до аукціону. Цього разу замовник узагалі не оприлюднив протокол розгляду тендерних пропозицій з описом конкретних причин відхилення на етапі прекваліфікації.

Єдиним допущеним конкурентом із рідким хлором виробництва компанії «Aden-Transexim s.r.l.» (Молдова) було столичне ТОВ «Екстрагруп» директорки Анни Кузьменко, яке не знижувало ціну під час аукціону, на відміну від переможця.

Ужгородський «Зовнішагротранс-1» зі статутним капіталом 100 грн. належить директору Валерію Полякову з Дніпра. За даними системи «YouControl», раніше його партнером по цій фірму був дніпровець Андрій Романченко, а до того – ще й Іон Дзяд і Гоча Ломідзе.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...