App Store Google Play

Дніпроводоканал купив у імпортера хлор на чверть дорожче, ніж колеги з області у Коломойського

14.11.2019 18:45
Дніпроводоканал купив у імпортера хлор на чверть дорожче, ніж колеги з області у Коломойського

КП «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради 12 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «Зовнішагротранс-1» рідкого хлору на 83,29 млн грн. Про це повідомляють Наші Гроші, передає Дніпроград.

До кінця 2021 року поставлять 1 820 т рідкого хлору вищого ґатунку невідомого виробництва по 45 763 грн./т, з яких 1 700 т – у контейнерах і 120 т – у балонах.

Того ж дня КП «Аульський водовід» Дніпропетровської облради замовило виробнику АТ «Дніпроазот» такий рідкий хлор на поточний рік на 27% дешевше – по 35 904 грн./т.

Сам «Дніпроводоканал» у березні замовляв фірмі «Зовнішагротранс-1»  угорський рідкий хлор у контейнерах і балонах на 15% дешевше – по 39 800 грн./т. При цьому відтоді курс євро навпаки знизився на 10% (договірні ціни прив’язані до курсу євро).

Переможна пропозиція була всього на 2% нижчою від очікуваної вартості закупівлі.

Як і навесні, єдиного українського виробника хлору «Дніпроазот» Ігоря Коломойського не допустили до аукціону. Цього разу замовник узагалі не оприлюднив протокол розгляду тендерних пропозицій з описом конкретних причин відхилення на етапі прекваліфікації.

Єдиним допущеним конкурентом із рідким хлором виробництва компанії «Aden-Transexim s.r.l.» (Молдова) було столичне ТОВ «Екстрагруп» директорки Анни Кузьменко, яке не знижувало ціну під час аукціону, на відміну від переможця.

Ужгородський «Зовнішагротранс-1» зі статутним капіталом 100 грн. належить директору Валерію Полякову з Дніпра. За даними системи «YouControl», раніше його партнером по цій фірму був дніпровець Андрій Романченко, а до того – ще й Іон Дзяд і Гоча Ломідзе.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...