App Store Google Play

Депутат Дніпропетровської облради порушив вимоги фінансового контролю

13 Листопада 11:15
Депутат Дніпропетровської облради порушив вимоги фінансового контролю

Суд визнав винним депутата Дніпропетровської обласної ради, члена ВО "Батьківщина" Івана Рязанцева в "порушенні вимог фінансового контролю". 2018 року він не повідомив про суттєві зміни у своєму майновому стані – придбання трьох земельних ділянок. Про це повідомляє Рух Чесно, передає Дніпроград.

Зокрема, 27 липня минулого року він уклав два договори, набувши у власність земельні ділянки площею 5,59 га та 8,586 га в Томаківському районі Дніпропетровщини. Перша ділянка оцінною вартістю 200 тис. грн, друга – 307,3 тис. грн. За п'ять днів він став власником ще однієї земельної ділянки в тому самому районі – площею 5,5 га, оцінна вартість якої 200 тис. грн. 

Іван Рязанцев був зобов'язаний повідомити Національне агентство з питань запобігання корупції про придбання земельних ділянок упродовж десяти днів, але цього не зробив. 

12 вересня 2019 року Кіровський районний суд Дніпра на підставі матеріалів, які надійшли з Управління захисту економіки у Дніпропетровській області, визнав Рязанцева винним та оштрафував його на 3400 грн. 

Депутат, не погодившись із рішенням суду, подав апеляційну скаргу. 17 жовтня Дніпровський апеляційний суд поставив крапку в цій справі, ухваливши залишити скаргу без задоволення. 

"Постанова набирає законної сили негайно, остаточна і оскарженню не підлягає", – ідеться в документі.

Відтепер Рязанцев є одним з фігурантів антикорупційних розслідувань. 

На місцевих виборах 2015 року до Дніпропетровської облради Іван Рязанцев потрапив від 34-го виборчого округу, який охоплює смт Томаківку та села району. 

Томаківщина межує із Запорізькою областю, а сам депутат мешкає в Запоріжжі. Він є власником приватного підприємства "Укррічбуд" і ТОВ "Славутич", яке зареєстроване в Томаківському районі та основним видом діяльності якого є "вирощування зернових культур". 

Нагадаємо, Рух ЧЕСНО моніторив відвідуваність депутатів Дніпропетровської обласної ради 2018 року. Згідно з результатами моніторингу, Іван Рязанцев торік пропустив 33% засідань депутатської комісії та половину сесійних засідань. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...