App Store Google Play

Депутат Дніпропетровської облради порушив вимоги фінансового контролю

13.11.2019 11:15
Депутат Дніпропетровської облради порушив вимоги фінансового контролю

Суд визнав винним депутата Дніпропетровської обласної ради, члена ВО "Батьківщина" Івана Рязанцева в "порушенні вимог фінансового контролю". 2018 року він не повідомив про суттєві зміни у своєму майновому стані – придбання трьох земельних ділянок. Про це повідомляє Рух Чесно, передає Дніпроград.

Зокрема, 27 липня минулого року він уклав два договори, набувши у власність земельні ділянки площею 5,59 га та 8,586 га в Томаківському районі Дніпропетровщини. Перша ділянка оцінною вартістю 200 тис. грн, друга – 307,3 тис. грн. За п'ять днів він став власником ще однієї земельної ділянки в тому самому районі – площею 5,5 га, оцінна вартість якої 200 тис. грн. 

Іван Рязанцев був зобов'язаний повідомити Національне агентство з питань запобігання корупції про придбання земельних ділянок упродовж десяти днів, але цього не зробив. 

12 вересня 2019 року Кіровський районний суд Дніпра на підставі матеріалів, які надійшли з Управління захисту економіки у Дніпропетровській області, визнав Рязанцева винним та оштрафував його на 3400 грн. 

Депутат, не погодившись із рішенням суду, подав апеляційну скаргу. 17 жовтня Дніпровський апеляційний суд поставив крапку в цій справі, ухваливши залишити скаргу без задоволення. 

"Постанова набирає законної сили негайно, остаточна і оскарженню не підлягає", – ідеться в документі.

Відтепер Рязанцев є одним з фігурантів антикорупційних розслідувань. 

На місцевих виборах 2015 року до Дніпропетровської облради Іван Рязанцев потрапив від 34-го виборчого округу, який охоплює смт Томаківку та села району. 

Томаківщина межує із Запорізькою областю, а сам депутат мешкає в Запоріжжі. Він є власником приватного підприємства "Укррічбуд" і ТОВ "Славутич", яке зареєстроване в Томаківському районі та основним видом діяльності якого є "вирощування зернових культур". 

Нагадаємо, Рух ЧЕСНО моніторив відвідуваність депутатів Дніпропетровської обласної ради 2018 року. Згідно з результатами моніторингу, Іван Рязанцев торік пропустив 33% засідань депутатської комісії та половину сесійних засідань. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...