App Store Google Play

Турки звітують про успіхи в будівництві метро: пройдено вже 50 метрів тунелів

12 Листопада 11:15
Турки звітують про успіхи в будівництві метро: пройдено вже 50 метрів тунелів

Компанія "Limak" опублікувала нові знімки будівництва метрополітену у м. Дніпро. Про це повідомляє Дніпровський метрополітен, передає Дніпроград.

Як зазначається, на будмайданцику, який знаходиться в районі перехрестя пр. Яворницького і вул. Столярова, де ще у вересні до проектної позначки в 52,83 метра був пройдений вертикальний шахтний стовбур №1 (12-біс), після підготовчих робіт почалася проходка правого перегінного тунелю в обидві сторони. Схематично це виглядає так:

Тунель зміцнюється набризкуванням бетону.

Таким чином, на початок листопада пройдено понад 50 метрів тунелю. Підрядник запевняє, що найближчим часом будівельники будуть вести проходку більш швидким темпом, застосовуючи нові технології в повному обсязі. 

На території будмайданчика, де знаходиться вищевказаний шахтний стовбур, крім підземних робіт тривають роботи по струменевій цементації грунту для будівництва майбутнього похилого ескалаторного ходу ст. «Театральна». На даний момент виконано 1474 колони з проектних 2812 штук - це більше 52% від загальної кількості. Конструкція стіни в грунті під майбутній вестибюль станції виконана на 100%:

Шахтний стовбур №13, що знаходиться в районі Міськвиконкому, пройдений вниз на 19 метрів. Через складні геологічні умови на даний момент немає можливості вийти на максимальний показник швидкості проходки:

Закінчується буріння свердловин для паль на стовбурі 15-біс, що в районі перехрестя Проспекту і вул. Сергія Єфремова. Виконано майже 100% цього виду робіт. Після чого почнеться розробка вертикальної шахти.

Найближчим часом установка для буронабивних паль переміститься в район нового будмайданчика стовбура 16-біс, який знаходиться в районі перехрестя пр. Яворницького і вул. Героїв Крут. Там зараз виконується облаштування направляючого контуру для буріння паль:

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...