App Store Google Play

Зірки світового спорту боролися за перемогу на чемпіонаті з дзюдо у Дніпрі

10 Листопада 08:00
Зірки світового спорту боролися за перемогу на чемпіонаті з дзюдо у Дніпрі

8 листопада у Дніпрі пройшов чемпіонат з бойового мистецтва дзюдо. У ньому брали участь видатні спортсмени України, а також гості з Грузії та Азербайджану. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Відкритий.

Перед початком турніру пройшла церемонія відкриття. На ній президенту Федерації дзюдо в Дніпропетровській області Михайлу Кошляку вручили диплом за успішний захист кандидатської дисертації "Загальна педагогіка та історія педагогіки". 

Чемпіонат проходив в спортивному комплексі «Олімпія», куди приїхали змагатися чемпіони з дзюдо з трьох країн - України, Грузії та Азербайджану. 

У турнірі взяли участь 10 жінок, 19 чоловіків абсолютної вагової категорії, і 21 чоловік категорії 73 кг. 

«Захід був проведений з метою популяризації дзюдо в Україні і на Дніпропетровщині. Звичайно дуже приємно, що турнір відвідують люди високого рівня. Звичайно це дає сприятливі умови для розвитку такого спорту. Беруть участь кращі спортсмени», - прокоментував президент Федерації дзюдо Дніпропетровської області Михайло Кошляк. 

Серед гостей був і чемпіон світу з дзюдо - Георгій Зантарая: «Я за здоровий спосіб життя, за популяризацію дзюдо і за будь-який вид спорту, який буде направляти молодь на саморозвиток. У міру можливості, я намагаюся бути присутнім на тих заходах, які просувають спорт. Я дуже радий приїхати в Дніпро, тому що тут є люди, які дійсно люблять дзюдо і організовують заходи на вищому рівні», - прокоментував спортсмен. 

Призовий фонд турніру склав 30 000 доларів. Серед чоловіків в абсолютній ваговій категорії перше місце здобув Яків Хамм. «Кожна сутичка була дуже важкою. Але особисто для мене це дуже важлива перемога. Дякую організаторам, цей захід пройшов на найвищому рівні. Я боровся за перемогу, і переміг в кожній сутичці. Мої тренера підтримують і вірять в мене. А це дуже надихає», - поділився переможець. 

Серед жінок перемогла Ірина Кіндзерська: «Я вже втретє беру участь в цьому турнірі і втретє здобуває перемогу. Щороку важко, тому потрібно боротися за перемогу. Тим більше, коли ще знаєш суперниць, то сутичка стає набагато важчою. Для мене це дуже важливо - довести своє лідерство. Я вдячна організаторам за такий захід», - поділилася Ірина. 

У ваговій категорії 73 кг золоту медаль отримав українець Хачатрян Геворг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...