App Store Google Play

Зірки світового спорту боролися за перемогу на чемпіонаті з дзюдо у Дніпрі

10.11.2019 08:00
Зірки світового спорту боролися за перемогу на чемпіонаті з дзюдо у Дніпрі

8 листопада у Дніпрі пройшов чемпіонат з бойового мистецтва дзюдо. У ньому брали участь видатні спортсмени України, а також гості з Грузії та Азербайджану. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Відкритий.

Перед початком турніру пройшла церемонія відкриття. На ній президенту Федерації дзюдо в Дніпропетровській області Михайлу Кошляку вручили диплом за успішний захист кандидатської дисертації "Загальна педагогіка та історія педагогіки". 

Чемпіонат проходив в спортивному комплексі «Олімпія», куди приїхали змагатися чемпіони з дзюдо з трьох країн - України, Грузії та Азербайджану. 

У турнірі взяли участь 10 жінок, 19 чоловіків абсолютної вагової категорії, і 21 чоловік категорії 73 кг. 

«Захід був проведений з метою популяризації дзюдо в Україні і на Дніпропетровщині. Звичайно дуже приємно, що турнір відвідують люди високого рівня. Звичайно це дає сприятливі умови для розвитку такого спорту. Беруть участь кращі спортсмени», - прокоментував президент Федерації дзюдо Дніпропетровської області Михайло Кошляк. 

Серед гостей був і чемпіон світу з дзюдо - Георгій Зантарая: «Я за здоровий спосіб життя, за популяризацію дзюдо і за будь-який вид спорту, який буде направляти молодь на саморозвиток. У міру можливості, я намагаюся бути присутнім на тих заходах, які просувають спорт. Я дуже радий приїхати в Дніпро, тому що тут є люди, які дійсно люблять дзюдо і організовують заходи на вищому рівні», - прокоментував спортсмен. 

Призовий фонд турніру склав 30 000 доларів. Серед чоловіків в абсолютній ваговій категорії перше місце здобув Яків Хамм. «Кожна сутичка була дуже важкою. Але особисто для мене це дуже важлива перемога. Дякую організаторам, цей захід пройшов на найвищому рівні. Я боровся за перемогу, і переміг в кожній сутичці. Мої тренера підтримують і вірять в мене. А це дуже надихає», - поділився переможець. 

Серед жінок перемогла Ірина Кіндзерська: «Я вже втретє беру участь в цьому турнірі і втретє здобуває перемогу. Щороку важко, тому потрібно боротися за перемогу. Тим більше, коли ще знаєш суперниць, то сутичка стає набагато важчою. Для мене це дуже важливо - довести своє лідерство. Я вдячна організаторам за такий захід», - поділилася Ірина. 

У ваговій категорії 73 кг золоту медаль отримав українець Хачатрян Геворг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...