App Store Google Play

Окупанти заявили про намір захопити "сіру зону": Рух Опору Капітуляції чекає на реакцію влади

10 Листопада 12:00
Окупанти заявили про намір захопити "сіру зону": Рух Опору Капітуляції чекає на реакцію влади

На сайтах проросійських окупаційних адміністрацій очільники так званих "ДНР" і "ЛНР" повідомили, що збираються взяти під контроль "сіру зону". Рух Опору Капітуляції разом із партнерами звертається до державної влади із закликом пояснити як ЗСУ та підрозділи МВС будуть вести себе в такому випадку, передає Дніпроград.

Так, на ділянці розведення сил та засобів сторін від лінії фронту близ населеного пункту Петрівське бойовики так званої "народної міліції ДНР" готові приступити до виконання якихось "практичних заходів". І про це керівництво "ДНР", мовляв, повідомило СММ ОБСЄ. Окрім цього, очільники так званих "ДНР" і "ЛНР" обіцяють, що на ділянках розведення будуть присутні проросійські бойовики силових структур "МВД" та "МГБ".

"Це автоматично ставить під загрозу життя, здоров'я та свободу як мінімум проукраїнських мешканців Катеринівки, Станиці Луганської та усіх інших населених пунктів майбутньої розширеної “сірої зони”, тамтешніх мешканців-родичів українських військових, а також мешканців просто нелояльних до російської влади та влади проросійських окупаційних адміністрацій. Вони можуть бути вбиті, викрадені і захоплені в заручники, ув’язнені чи віддані в сексуальне рабство внаслідок набігів російських та проросійських сил", - зазначили в РОК.

Також очільники так званих "ДНР" і "ЛНР" заявляють, що згідно з "Рамковим рішенням Контактної групи про розведення сил і засобів", на ділянках розведення не можуть перебувати озброєні люди, а ділянки вважаються демілітаризованими.

Відповідно, Рух Опору звернувся до влади із закликом пояснити чи дійсно українські сили будуть перебувати у "сірій зоні" без зброї.

"Зазначимо, що є всі підстави сумніватися в якості забезпечення безпеки як мінімум проукраїнських мешканців "сірої зони" близ лінії фронту з боку беззбройних правоохоронців. Для того, щоб дізнатися правду, потрібно в Офісі Президента, міністерствах оборони або закордонних справ, в Командувача Об'єднаних сил та Об'єднаному командному пункті Об'єднаних сил в Донецькій і Луганській областях, або ж в ОБСЄ отримати як текст вищезгаданого Рамкового рішення ТКГ від 20.09.2016, так і копії усіх підзаконних нормативно-правових актів, які регламентують діяльність українських сил на ділянках розведення сил та засобів сторін від лінії фронту. Інформаційний запит дружньої правозахисної організації на цю тему Міністерство оборони України вже проігнорувало. Тому ми просимо якомога більше проукраїнських журналістів, народних депутатів, представнків правозахисних та інших громадських організацій та благодійдиних фондів почати переписку з новою українською владою та ОБСЄ на цю тему", - підсумували в Русі Опору Капітуляції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...