App Store Google Play

У Гвардійському до проблем з водою додалося відключення опалення

7 Листопада 19:00
У Гвардійському до проблем з водою додалося відключення опалення

Мешканці селища міського типу Гвардійське на Дніпропетровщині залишились без теплопостачання. Опалювальний сезон мав розпочатися тиждень тому, але тепло не вдалося подати через відсутність водопостачання. Води в населеному пункті немає через аварійний стан труби. На її ремонт потрібно понад 146 мільйонів гривень, які мали виділити з державного бюджету. Про це повідомляє Суспільне Дніпро, передає Дніпроград.

Катерина Кириченко, мешканка Гвардійського, каже: по декілька разів на день ходить разом з дитиною набрати воду з свердловини.

«От так от і виживаємо. Набираємо воду. Посуд миємо, самі миємося. Всю воду беремо з цієї свердловини. Опалення так само нема. Обігрівачі вмикаємо, газ. З  дитиною взагалі неможливо так жити», – розповіла Катерина Кириченко.

Опалювальний сезон у Гвардійському мав був розпочатися 28 жовтня, зазначає Юрій Таран, заступник голови Гвардійської селищної ради, але через відсутність води не розпочався.

«Котельня запустилась, почали прокачувати по системі воду, і в цей момент у нас знову пориви. Не змогла працювати, адже знову перестало подаватися водопостачання КП Райводоканал Новомосковської районної ради», – пояснив представник селищради Юрій Таран.

Проблема з водопостачанням виникла через аварійний стан труб, розповідає директор КП “Райводоканал Новомосковського району” Вадим Малицький.

«У вкрай аварійному стані. Через корозію, через давність її життєвого шляху. Цій трубі понад 50 років. Вирішення проблеми: перше – це заміна магістралі завдовжки 26 км», – зазначив директор райводоканалу Вадим Малицький.

2018 року був розроблений проєкт заміни системи водопостачання, його вартість понад 146 мільйонів гривень. Та гроші з державного бюджету не виділили.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...