App Store Google Play

У Гвардійському до проблем з водою додалося відключення опалення

07.11.2019 19:00
У Гвардійському до проблем з водою додалося відключення опалення

Мешканці селища міського типу Гвардійське на Дніпропетровщині залишились без теплопостачання. Опалювальний сезон мав розпочатися тиждень тому, але тепло не вдалося подати через відсутність водопостачання. Води в населеному пункті немає через аварійний стан труби. На її ремонт потрібно понад 146 мільйонів гривень, які мали виділити з державного бюджету. Про це повідомляє Суспільне Дніпро, передає Дніпроград.

Катерина Кириченко, мешканка Гвардійського, каже: по декілька разів на день ходить разом з дитиною набрати воду з свердловини.

«От так от і виживаємо. Набираємо воду. Посуд миємо, самі миємося. Всю воду беремо з цієї свердловини. Опалення так само нема. Обігрівачі вмикаємо, газ. З  дитиною взагалі неможливо так жити», – розповіла Катерина Кириченко.

Опалювальний сезон у Гвардійському мав був розпочатися 28 жовтня, зазначає Юрій Таран, заступник голови Гвардійської селищної ради, але через відсутність води не розпочався.

«Котельня запустилась, почали прокачувати по системі воду, і в цей момент у нас знову пориви. Не змогла працювати, адже знову перестало подаватися водопостачання КП Райводоканал Новомосковської районної ради», – пояснив представник селищради Юрій Таран.

Проблема з водопостачанням виникла через аварійний стан труб, розповідає директор КП “Райводоканал Новомосковського району” Вадим Малицький.

«У вкрай аварійному стані. Через корозію, через давність її життєвого шляху. Цій трубі понад 50 років. Вирішення проблеми: перше – це заміна магістралі завдовжки 26 км», – зазначив директор райводоканалу Вадим Малицький.

2018 року був розроблений проєкт заміни системи водопостачання, його вартість понад 146 мільйонів гривень. Та гроші з державного бюджету не виділили.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...