App Store Google Play

У Дніпрі відбулося зібрання Штабу Руху Опору Капітуляції

07.11.2019 21:00
У Дніпрі відбулося зібрання Штабу Руху Опору Капітуляції

Сьогодні, 7 листопада, у інформаційно-виставковому центрі Медіапростір відбулося зібрання Штабу Руху Опору Капітуляції, повідомляє Дніпроград. 

Під час зустрічі учасники Руху Опору обговорили нинішній стан справ у державі та подальший план своїх дій у Дніпрі.

Координатор Руху в Дніпрі Андрій Денисенко відзначив, що РОК виник на широкій платформі та охоплює не тільки силовий аспект розв'язання конфлікту з Росією. Рух покликаний не лише критикувати дії "зеленої" влади, а і пропонувати власний план врегулювання ситуації на Донбасі та в Криму. При цьому РОК це понадпартійна організація, яка об'єднує представників різних течій, для яких важливе збереження незалежності та територіальної цілісності України.

Під час свого виступу Андрій Денисенко звернув увагу на те, що сьогодні "слуги народу" не цураються використовувати проти своїх опонентів методи часів Януковича.

"Ця влада обрала шлях погроз і дискредитаці своїх опонентів. Вона обрала шлях Януковича. Ми це вже колись бачили. Бачили як підкидують зброю та затримують за фальшивими доказами", - сказав Денисенко.

Окрім цього він звернув увагу на те, що всередині країни відбувається і економічна капітуляція. Андрій Денисенко зауважив, що "влада реформаторів" швидко перетворилася на тих, хто тисне на малий бізнес і веде країну до економічного краху.

Відтак, Дніпро, як форпост України, має також об'єднуватися і протистояти капітуляції на місцевому рівні.

На зустрічі визначили, що вже незабаром буде створено керівний орган Руху Опору Капітуляції в Дніпрі, який буде виконавчим органом осередку. Також було вирішено, що на наступному тижні осередок розпочне підготовку до заходу 21 листопада, на який планується залучити максимальну кількість учасників.

Поміж інших питань було згадано і про завтрашню акцію під стінами обласної ради об 11:00. Рух Опору має намір не допустити прийняття рішення про підтримку "формули Штайнмайєра" та захоплення влади в області Святославом Олійником.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....