App Store Google Play

У Дніпрі відбулося зібрання Штабу Руху Опору Капітуляції

7 Листопада 21:00
У Дніпрі відбулося зібрання Штабу Руху Опору Капітуляції

Сьогодні, 7 листопада, у інформаційно-виставковому центрі Медіапростір відбулося зібрання Штабу Руху Опору Капітуляції, повідомляє Дніпроград. 

Під час зустрічі учасники Руху Опору обговорили нинішній стан справ у державі та подальший план своїх дій у Дніпрі.

Координатор Руху в Дніпрі Андрій Денисенко відзначив, що РОК виник на широкій платформі та охоплює не тільки силовий аспект розв'язання конфлікту з Росією. Рух покликаний не лише критикувати дії "зеленої" влади, а і пропонувати власний план врегулювання ситуації на Донбасі та в Криму. При цьому РОК це понадпартійна організація, яка об'єднує представників різних течій, для яких важливе збереження незалежності та територіальної цілісності України.

Під час свого виступу Андрій Денисенко звернув увагу на те, що сьогодні "слуги народу" не цураються використовувати проти своїх опонентів методи часів Януковича.

"Ця влада обрала шлях погроз і дискредитаці своїх опонентів. Вона обрала шлях Януковича. Ми це вже колись бачили. Бачили як підкидують зброю та затримують за фальшивими доказами", - сказав Денисенко.

Окрім цього він звернув увагу на те, що всередині країни відбувається і економічна капітуляція. Андрій Денисенко зауважив, що "влада реформаторів" швидко перетворилася на тих, хто тисне на малий бізнес і веде країну до економічного краху.

Відтак, Дніпро, як форпост України, має також об'єднуватися і протистояти капітуляції на місцевому рівні.

На зустрічі визначили, що вже незабаром буде створено керівний орган Руху Опору Капітуляції в Дніпрі, який буде виконавчим органом осередку. Також було вирішено, що на наступному тижні осередок розпочне підготовку до заходу 21 листопада, на який планується залучити максимальну кількість учасників.

Поміж інших питань було згадано і про завтрашню акцію під стінами обласної ради об 11:00. Рух Опору має намір не допустити прийняття рішення про підтримку "формули Штайнмайєра" та захоплення влади в області Святославом Олійником.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...