App Store Google Play

Дівчину, яка постраждала від пострілу в студентському гуртожитку ДНУ, прооперували

7 Листопада 11:15
Дівчину, яка постраждала від пострілу в студентському гуртожитку ДНУ, прооперували

Дівчину, яка постраждала від пострілу в студентському гуртожитку ДНУ, прооперували, вона в стані середньої тяжкості. Про це журналістам Суспільного повідомила завідувачка відділу нейрохірургії лікарні Вікторія Лісівець, передає Дніпроград.

 За її словами, зараз життю дівчини нічого не загрожує.

Так, в гуртожитку університету імені Олеся Гончара, хлопець вистрілив з пістолета Флобера в голову 17-річній студентці, а потім – собі у живіт. Подія сталася 5-го листопада близько 10-ї години вечора.

Того вечора дівчата чекали своєї черги у душ. За словами очевидиці Вікторії Краснокуцької, незнайомий хлопець прийшов у душ у верхньому одязі. Подумавши, що дівчата сміялися з нього, пригрозив усіх розстріляти.

«Ми почули три хлопки, але не зрозуміли та не звернули уваги на них. Все буває. Може, шампунь впав. Ми далі сміялися. Він вийшов, потім підійшов до Соні, сказав “я тебе попереджав” і вистрелив їй у голову. Але Соня встигла увернутися. Їй потрапило за вухом, у м’які тканини. Вона ще була при свідомості, трималася за вухо. Я побігла гукати її хлопця, щоб він допоміг її винести. Ми викликали швидку, поліцію. Вже у кімнаті вона почала втрачати свідомість», – розказала очевидиця Вікторія Краснокуцька.

Сьогодні в обласній дитячій клінічній лікарні дівчині зробили операцію з видалення кулі. За словами Вікторії Лісівець, завідувачки відділу нейрохірургії лікарні, зараз життю дівчини нічого не загрожує.

«Дитина була підготована до оперативного лікування, обстежена. Їй провели рентгенографію черепа, комп’ютерну томографію. Було виявлено металеве тіло в області правої скроні м’яких тканин. Пошкоджень кісток черепа або структури мозку не виявили. Зараз її стан середньої тяжкості. Вона пробуде у лікарні до семи днів. До того, як заживе рана, до зняття швів», – повідомила завідувачка відділу нейрохірургії лікарні Вікторія Лісівець.

Директор студентського містечка Євген Сніда каже:  раніше хлопець, який стріляв, не порушував правил внутрішнього розпорядку. Але останнім часом мав проблеми в стосунках з батьками.

«Що його спровокувало на такий вчинок, важко зараз сказати, ми будемо розбиратися», – зазначив Євген Сніда, директор студентського містечка ДНУ.

За словами Ганни Старчевської, речниці Нацполіції в області, хлопець також вистрелив собі у живіт. Наразі він теж шпиталізований.

«Хлопець теж зараз перебуває в лікарні. Він затриманий у порядку статті 208. На даний час йому буде оголошено про підозру вчинення замаху на вбивство. Йому загрожує досить тривалий термін – до 15 років позбавлення волі. Від будь-яких пояснень він відмовляється», – зауважила Ганна Старчевська, речниця Нацполіції в області..

Представники деканату факультету суспільних наук та міжнародних відносин звернулися до ректора щодо відрахування хлопця з університету.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...