App Store Google Play

Дівчину, яка постраждала від пострілу в студентському гуртожитку ДНУ, прооперували

07.11.2019 11:15
Дівчину, яка постраждала від пострілу в студентському гуртожитку ДНУ, прооперували

Дівчину, яка постраждала від пострілу в студентському гуртожитку ДНУ, прооперували, вона в стані середньої тяжкості. Про це журналістам Суспільного повідомила завідувачка відділу нейрохірургії лікарні Вікторія Лісівець, передає Дніпроград.

 За її словами, зараз життю дівчини нічого не загрожує.

Так, в гуртожитку університету імені Олеся Гончара, хлопець вистрілив з пістолета Флобера в голову 17-річній студентці, а потім – собі у живіт. Подія сталася 5-го листопада близько 10-ї години вечора.

Того вечора дівчата чекали своєї черги у душ. За словами очевидиці Вікторії Краснокуцької, незнайомий хлопець прийшов у душ у верхньому одязі. Подумавши, що дівчата сміялися з нього, пригрозив усіх розстріляти.

«Ми почули три хлопки, але не зрозуміли та не звернули уваги на них. Все буває. Може, шампунь впав. Ми далі сміялися. Він вийшов, потім підійшов до Соні, сказав “я тебе попереджав” і вистрелив їй у голову. Але Соня встигла увернутися. Їй потрапило за вухом, у м’які тканини. Вона ще була при свідомості, трималася за вухо. Я побігла гукати її хлопця, щоб він допоміг її винести. Ми викликали швидку, поліцію. Вже у кімнаті вона почала втрачати свідомість», – розказала очевидиця Вікторія Краснокуцька.

Сьогодні в обласній дитячій клінічній лікарні дівчині зробили операцію з видалення кулі. За словами Вікторії Лісівець, завідувачки відділу нейрохірургії лікарні, зараз життю дівчини нічого не загрожує.

«Дитина була підготована до оперативного лікування, обстежена. Їй провели рентгенографію черепа, комп’ютерну томографію. Було виявлено металеве тіло в області правої скроні м’яких тканин. Пошкоджень кісток черепа або структури мозку не виявили. Зараз її стан середньої тяжкості. Вона пробуде у лікарні до семи днів. До того, як заживе рана, до зняття швів», – повідомила завідувачка відділу нейрохірургії лікарні Вікторія Лісівець.

Директор студентського містечка Євген Сніда каже:  раніше хлопець, який стріляв, не порушував правил внутрішнього розпорядку. Але останнім часом мав проблеми в стосунках з батьками.

«Що його спровокувало на такий вчинок, важко зараз сказати, ми будемо розбиратися», – зазначив Євген Сніда, директор студентського містечка ДНУ.

За словами Ганни Старчевської, речниці Нацполіції в області, хлопець також вистрелив собі у живіт. Наразі він теж шпиталізований.

«Хлопець теж зараз перебуває в лікарні. Він затриманий у порядку статті 208. На даний час йому буде оголошено про підозру вчинення замаху на вбивство. Йому загрожує досить тривалий термін – до 15 років позбавлення волі. Від будь-яких пояснень він відмовляється», – зауважила Ганна Старчевська, речниця Нацполіції в області..

Представники деканату факультету суспільних наук та міжнародних відносин звернулися до ректора щодо відрахування хлопця з університету.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...