App Store Google Play

У Дніпрі освітян вчили надавати невідкладну допомогу

06.11.2019 09:45
У Дніпрі освітян вчили надавати невідкладну допомогу

У Дніпрі працівників освітніх закладів вчили надавати невідкладну допомогу. Вчителям показали, як правильно відновлювати дихання та зупиняти кровотечу. Такі знання, впевнені організатори курсу, допоможуть, у разі необхідності врятувати життя дітей. Про це повідомляє Суспільне Дніпро, передає Дніпроград.

Від невідкладної допомоги залежить життя травмованого, говорить інструкторка Катерина Єфіменко. Тому важливо, аби кожен міг правильно її надати.

«Людина може померти буквально за хвилину-три. Важливо встигнути в цей момент надати допомогу. Тому що у нас швидка може приїхати за 10 хвилин. В деяких станах людина помирає набагато швидше», – зауважила інструкторка Катерина Єфіменко.

На курсах навчають як забезпечити прохідність дихальних шляхів, підтримку зовнішнього дихання та кровообігу.

«Ми навчаємо всіх по базовому курсу Базова підтримка життя. Там немає ніякої фармакології, все найпростіше. Цей курс – це те, що має знати громадянин. Особливо вчителі, які працюють з дітьми, а вони дуже рухливі. Як правило, багато травмуються саме дітей», – каже Катерина Єфіменко.

Вчителька Дар’я Луценко вчиться накладати джгут.

«Зупинити артеріальну кровотечу, яка є однією з причин смертності. Тому кожна людина повинна вміти це робити», – вважає Дар’я Луценко.

Наразі, за словами інструкторки Катерини Єфіменко, курси з невідкладної допомоги пройшли більше 1500 працівників освітніх закладів Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...