App Store Google Play

У Дніпрі освітян вчили надавати невідкладну допомогу

06.11.2019 09:45
У Дніпрі освітян вчили надавати невідкладну допомогу

У Дніпрі працівників освітніх закладів вчили надавати невідкладну допомогу. Вчителям показали, як правильно відновлювати дихання та зупиняти кровотечу. Такі знання, впевнені організатори курсу, допоможуть, у разі необхідності врятувати життя дітей. Про це повідомляє Суспільне Дніпро, передає Дніпроград.

Від невідкладної допомоги залежить життя травмованого, говорить інструкторка Катерина Єфіменко. Тому важливо, аби кожен міг правильно її надати.

«Людина може померти буквально за хвилину-три. Важливо встигнути в цей момент надати допомогу. Тому що у нас швидка може приїхати за 10 хвилин. В деяких станах людина помирає набагато швидше», – зауважила інструкторка Катерина Єфіменко.

На курсах навчають як забезпечити прохідність дихальних шляхів, підтримку зовнішнього дихання та кровообігу.

«Ми навчаємо всіх по базовому курсу Базова підтримка життя. Там немає ніякої фармакології, все найпростіше. Цей курс – це те, що має знати громадянин. Особливо вчителі, які працюють з дітьми, а вони дуже рухливі. Як правило, багато травмуються саме дітей», – каже Катерина Єфіменко.

Вчителька Дар’я Луценко вчиться накладати джгут.

«Зупинити артеріальну кровотечу, яка є однією з причин смертності. Тому кожна людина повинна вміти це робити», – вважає Дар’я Луценко.

Наразі, за словами інструкторки Катерини Єфіменко, курси з невідкладної допомоги пройшли більше 1500 працівників освітніх закладів Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...