App Store Google Play

У Дніпрі освітян вчили надавати невідкладну допомогу

6 Листопада 09:45
У Дніпрі освітян вчили надавати невідкладну допомогу

У Дніпрі працівників освітніх закладів вчили надавати невідкладну допомогу. Вчителям показали, як правильно відновлювати дихання та зупиняти кровотечу. Такі знання, впевнені організатори курсу, допоможуть, у разі необхідності врятувати життя дітей. Про це повідомляє Суспільне Дніпро, передає Дніпроград.

Від невідкладної допомоги залежить життя травмованого, говорить інструкторка Катерина Єфіменко. Тому важливо, аби кожен міг правильно її надати.

«Людина може померти буквально за хвилину-три. Важливо встигнути в цей момент надати допомогу. Тому що у нас швидка може приїхати за 10 хвилин. В деяких станах людина помирає набагато швидше», – зауважила інструкторка Катерина Єфіменко.

На курсах навчають як забезпечити прохідність дихальних шляхів, підтримку зовнішнього дихання та кровообігу.

«Ми навчаємо всіх по базовому курсу Базова підтримка життя. Там немає ніякої фармакології, все найпростіше. Цей курс – це те, що має знати громадянин. Особливо вчителі, які працюють з дітьми, а вони дуже рухливі. Як правило, багато травмуються саме дітей», – каже Катерина Єфіменко.

Вчителька Дар’я Луценко вчиться накладати джгут.

«Зупинити артеріальну кровотечу, яка є однією з причин смертності. Тому кожна людина повинна вміти це робити», – вважає Дар’я Луценко.

Наразі, за словами інструкторки Катерини Єфіменко, курси з невідкладної допомоги пройшли більше 1500 працівників освітніх закладів Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...