App Store Google Play

У Дніпрі ветерани та переселенці з Донеччини виступили проти капітуляції

5 Листопада 16:30
У Дніпрі ветерани та переселенці з Донеччини виступили проти капітуляції

Учасники російсько-української війни, які у свій час покинули свої домівки на Донбасі та стали на захист України, виступили проти ді нинішньої влади та приєдналися до Руху Опору Капітуляції. Про це вони заявили сьогодні, 5 листопада, під час прес-конференції, передає Дніпроград.

Як зазначив ветеран і переселенець з Донеччини Олександр Соболь, він та його побратими покинули свої домівки заради свободи і незалежності всієї України. Саме тому ніякі підкилимні домовленості і "особливі" статуси не сприйматимуться ними.

"Ми одностайно вирішили приєднатися до Дніпровського Штабу Руху Опору Капітуляції, тому що так звана "формула Штайнмайєра" нам здається дуже небезпечною. Бо в якому б варіанті вона б не була реалізована, вона містить небезпечну норму - особливий статус Донбасу. Це буде серйозний прецедент, який демонструє що можна в будь-який момент взяти зброю, вбивати людей, руйнувати інфраструктуру і в кінці отримати особливий статус на своїх умовах", - зазначив Соболь.

Він також зауважив, що наразі влада орієнтується на тих громадян, які вже п'ять років живуть на окупованій території. При цьому в Україні живе понад мільйон переселенців з Донбасу, які свідомо обрали шлях українського громадянина і переїхали в інші регіони. Таким чином, влада ігнорує значну кількість мешканців Донбасу, які виступають проти такої формули вирішення конфлікту.

У свою чергу, інший ветеран і переселенець Ярослав Копил зауважив, що сьогодні переговори переносяться на локальний рівень і ведуться з так званими "республіками". Тобто, Російська Федерація в цьому процесі майже не фігурує, хоч вона і є головним стимулятором війни та несе найбільшу відповідальність за ситуацію на Донбасі.

Ветерани також нагадали, що риторика нинішньої влади свідчить про те, що питання Криму не включено в переговорний процес, тому це ще один зайвий доказ недієздатності "мирного плану".

Таким чином, Штаб Руху Опору Капітуляції поповнився і вихідцями з Донбасу.

Нагадаємо, що сьогодні міськраді передали звернення із закликом підтримати Рух Опору і висловити свою позицію президенту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...