App Store Google Play

У Дніпрі ветерани та переселенці з Донеччини виступили проти капітуляції

05.11.2019 16:30
У Дніпрі ветерани та переселенці з Донеччини виступили проти капітуляції

Учасники російсько-української війни, які у свій час покинули свої домівки на Донбасі та стали на захист України, виступили проти ді нинішньої влади та приєдналися до Руху Опору Капітуляції. Про це вони заявили сьогодні, 5 листопада, під час прес-конференції, передає Дніпроград.

Як зазначив ветеран і переселенець з Донеччини Олександр Соболь, він та його побратими покинули свої домівки заради свободи і незалежності всієї України. Саме тому ніякі підкилимні домовленості і "особливі" статуси не сприйматимуться ними.

"Ми одностайно вирішили приєднатися до Дніпровського Штабу Руху Опору Капітуляції, тому що так звана "формула Штайнмайєра" нам здається дуже небезпечною. Бо в якому б варіанті вона б не була реалізована, вона містить небезпечну норму - особливий статус Донбасу. Це буде серйозний прецедент, який демонструє що можна в будь-який момент взяти зброю, вбивати людей, руйнувати інфраструктуру і в кінці отримати особливий статус на своїх умовах", - зазначив Соболь.

Він також зауважив, що наразі влада орієнтується на тих громадян, які вже п'ять років живуть на окупованій території. При цьому в Україні живе понад мільйон переселенців з Донбасу, які свідомо обрали шлях українського громадянина і переїхали в інші регіони. Таким чином, влада ігнорує значну кількість мешканців Донбасу, які виступають проти такої формули вирішення конфлікту.

У свою чергу, інший ветеран і переселенець Ярослав Копил зауважив, що сьогодні переговори переносяться на локальний рівень і ведуться з так званими "республіками". Тобто, Російська Федерація в цьому процесі майже не фігурує, хоч вона і є головним стимулятором війни та несе найбільшу відповідальність за ситуацію на Донбасі.

Ветерани також нагадали, що риторика нинішньої влади свідчить про те, що питання Криму не включено в переговорний процес, тому це ще один зайвий доказ недієздатності "мирного плану".

Таким чином, Штаб Руху Опору Капітуляції поповнився і вихідцями з Донбасу.

Нагадаємо, що сьогодні міськраді передали звернення із закликом підтримати Рух Опору і висловити свою позицію президенту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...