App Store Google Play

У Дніпрі для будівництва чергового єврейського культурного центру на кілька років звузять дві вулиці

05.11.2019 12:45
У Дніпрі для будівництва чергового єврейського культурного центру на кілька років звузять дві вулиці

У Дніпрі для будівництва єврейського кварталу на майже три роки перекриють тротуари та звузять проїзні частини вулиць Поля та Ливарної в районі будинка №3. Проект відповідного розпорядження міського голови з’явився на офіційному сайті міської ради.

Будівництво дев’ятиповерхового багатофункціонального  комплексу Бейт Машіах нещодавно анонсувала Дніпровська єврейська громада.
У культовому багатофункціональному комплексі Бейт Машіах втілиться ідея відтворення цілого єврейського (кварталу) містечка з його різноманітним укладом життя.

У ньому, будуть вчитися, працювати, писати священні тексти, отримувати різноманітну допомогу, проводити свята і просто жити повноцінним життям сотні прихожан Дніпровської єврейської громади. Також автори ідеї обіцяють врахувати специфіку єврейського укладу життя: дотримання вимог законів суботніх і святкових днів (заборона користуватися в звичайному режимі електрикою, ліфтом, побутовими приладами тощо), тож планують обладнати спеціальну систему пропуску у вхідній групі будівлі, забезпечити спеціальний режим роботи ліфтів та інженерних систем.

Вимоги єврейських законів будуть враховані в організації планувань комплексу, які будуть враховувати можливість виконання законів кашрута, чистоти сімейного життя тощо.

Загалом “Бейт Машіах” складатиметься з культових та допоміжних приміщень: учбових приміщень Бейт Мідраш, молитовної зали, адміністративно-релігійного центру, службових житлових приміщень тошо. 

Масштабний проект буде реалізований до 2022 року. Перекриття та звуження руху, згідно з проектом розпорядження міського голови, триватиме з 12.11.2019 по 30.06.2022.

Відповідальність за своєчасне та безаварійне виконання робіт буде покладено  на керуючого справами єврейської громади Фрідкіса О. А.

Раніше міська влада дала дозвіл на видалення 64 дерев на ділянці  будівництва багатофункціонального культового комплексу. Єврейська громада має перерахувати до бюджету міста 176 тис. гривень компенсації за дерева.

Нагадаємо, що в Дніпрі вже є єврейський культурно-діловий центр під назвою «Менора», який є найбільшим поза Ізраїлем. Він був побудований за підтримки Ігоря Коломойського - Президента Об'єднаної єврейської громади України, і Геннадія Боголюбова, який є Президентом єврейської громади Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....