App Store Google Play

У Дніпрі для будівництва чергового єврейського культурного центру на кілька років звузять дві вулиці

05.11.2019 12:45
У Дніпрі для будівництва чергового єврейського культурного центру на кілька років звузять дві вулиці

У Дніпрі для будівництва єврейського кварталу на майже три роки перекриють тротуари та звузять проїзні частини вулиць Поля та Ливарної в районі будинка №3. Проект відповідного розпорядження міського голови з’явився на офіційному сайті міської ради.

Будівництво дев’ятиповерхового багатофункціонального  комплексу Бейт Машіах нещодавно анонсувала Дніпровська єврейська громада.
У культовому багатофункціональному комплексі Бейт Машіах втілиться ідея відтворення цілого єврейського (кварталу) містечка з його різноманітним укладом життя.

У ньому, будуть вчитися, працювати, писати священні тексти, отримувати різноманітну допомогу, проводити свята і просто жити повноцінним життям сотні прихожан Дніпровської єврейської громади. Також автори ідеї обіцяють врахувати специфіку єврейського укладу життя: дотримання вимог законів суботніх і святкових днів (заборона користуватися в звичайному режимі електрикою, ліфтом, побутовими приладами тощо), тож планують обладнати спеціальну систему пропуску у вхідній групі будівлі, забезпечити спеціальний режим роботи ліфтів та інженерних систем.

Вимоги єврейських законів будуть враховані в організації планувань комплексу, які будуть враховувати можливість виконання законів кашрута, чистоти сімейного життя тощо.

Загалом “Бейт Машіах” складатиметься з культових та допоміжних приміщень: учбових приміщень Бейт Мідраш, молитовної зали, адміністративно-релігійного центру, службових житлових приміщень тошо. 

Масштабний проект буде реалізований до 2022 року. Перекриття та звуження руху, згідно з проектом розпорядження міського голови, триватиме з 12.11.2019 по 30.06.2022.

Відповідальність за своєчасне та безаварійне виконання робіт буде покладено  на керуючого справами єврейської громади Фрідкіса О. А.

Раніше міська влада дала дозвіл на видалення 64 дерев на ділянці  будівництва багатофункціонального культового комплексу. Єврейська громада має перерахувати до бюджету міста 176 тис. гривень компенсації за дерева.

Нагадаємо, що в Дніпрі вже є єврейський культурно-діловий центр під назвою «Менора», який є найбільшим поза Ізраїлем. Він був побудований за підтримки Ігоря Коломойського - Президента Об'єднаної єврейської громади України, і Геннадія Боголюбова, який є Президентом єврейської громади Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...